Juniorky po výletu do jižních Čech bez bodu

Holky o uplynulém víkendu v neděli zavítaly brzo ráno do Českých Budějovic.

Hned v deset hodin je čekal první zápas s domácími Štírkami. Holky i přes neúplné dvě lajny v devíti hračkách nastoupily do zápasu ve výborném tempu. Bohužel hned několik individuálních chyb znamenalo nepříjemný výsledek 0:3 po první třetině. Ani výhoda v podobě přesilovky nepomohla k žádnému gólu a tak stav po druhé třetině byl 0:5. Ve třetí třetině se podařilo ustát oslabení, ale další individuální chyba navýšila ještě více skóre protihráček. Konečné skóre alespoň upravila Šárka Šporová po asistenci Kateřiny Kubištové. Na konci zápasu na světelné tabuli svítil nepříznivý výsledek 1:6.

Pauza mezi zápasy nebyla dlouhá, a tak se holky alespoň stihly projít v parku. Druhý zápas je čekal se Světlou nad Sázavou. Možná procházka v parku, možná brzké vstávání dost ovlivnilo výkon holek na hřišti. Plno individuálních chyb, neschopnost rozehrát standartní situace a nekoncentrovanost vyústila ve tři slepené góly soupeřek do naší sítě v první třetině. Před druhou třetinou se však holky dokázaly nahecovat a ve druhé třetině nedostaly žádný gól a naopak druhý gól v tomto dni přidala opět Šárka Šporová za asistence své sestry Markéty. Do třetí třetiny nevstoupily holky vůbec špatně, avšak tempo zápasu udělalo své a po brejkové situaci skončil zápas 1:4.

Pozitivní alespoň bylo, že holky zlepšily herní systém, ale je potřeba zapracovat na proměňování šancí, kterých v obou zápasech nebylo málo a do budoucna se vyvarovat individuálních chyb.

Děkujeme rodičům za účast a dopravu. Těšíme se na další turnaj.