Gólové hody budoucích hvězd z Panthers Praha

V sobotu ráno jsme se sešli na základní škole Zš Mendelova. Už od začátku turnaje panovala v týmu dobrá nálada, která se přenesla do zápasu. Trenérské duo Mára – Poky doplnil asistent Ondřej Pokorný alias Poky Jr, který mimo svých poznatků ze hry, přidal také pár sázek, ve kterých si nevedl vůbec špatně. Na začátku se vsadil Poky Jr. s Prokůpkem o pytlík bonbónů, že dá Prokop za celý turnaj šest fíků, byť Prokop byl jeden z nejlepších na hřišti, tuto sázku se mu nepodařilo vyhrát, 1. zápas: Poky Jr. s Jéžou – druhý zmiňovaný musel dát hattrick, aby si mohl vychutnat sušenku, 2. zápas: Poky Jr. s Alfem – Alf si věřil na dva góly a vložil do toho svůj toust za Pokyho pizzu, 3. zápas: žádná sázka neproběhla, ale k samotným zápasům.

Prvně se nám postavili jezdci a kanonýři z Kladna. Zápas byl po celou dobu vyrovnaný, pohledné akce střídaly ty méně pohledné a smolné momenty a naopak. Narozdíl od soupeře jsme se nespokojili s výhrou a chtěli vyhrát, to se nám nakonec podařilo a odnesli si první výhru turnaje. Avšak jeden prohraný by se v našich řadách našel a tím je již zmiňovaný Jéža, který i přes dva góly ve druhé polovině prohrál sušenku.

Další zápas nám přichystal FbŠ Bohemians, se kterou jsme si nebrali servítky a došli si pro hladké a vysoké vítězství. Zápas byl nejen gólový, ale také dost pohledný a pár akcí by se dalo zařadit do „zlaté helmy Sencor“. Soupeřův brankář se musel cítit jako struna, poněvadž kluci si to občas vyťukali, jak se říká do „kuchyně“. Opět v tomto zápase by se našel jeden poražený a tím je Alf, který se musel podělit o svůj toust s asistentem Poky Jr.

Poslední zápas tedy zápas o konečné první místo jsme nastoupili proti Spartě a opět to byl zápas, kde bylo vidět spousty branek. V tomto zápase jsme již neměli takové štěstí jako v předešlých a nebyli jsme tolik produktivní, soupeř toho dokázal využít, a i přesto, že jsme šestkrát rozvlnili soupeřovu síť, nakonec jsme padli a odnesli si druhé místo.

Zajímavostí turnaje bylo, že každý hráč si odnesl alespoň jednu branku a o střelce nouze rozhodně nebude.

Kluky bychom chtěli pochválit za předvedenou hru a za dodržování všech pokynů. Rodičům děkujeme za podporu a budeme se těšit na další turnaj.

 

Poky a Mára