Elévky si zahrály svůj první turnaj v sezóně!

První letošní turnaj elévek se konal na základní škole v Rudné. Holky se sešly v počtu 6 hráček do pole. Bylo jasné, že se bude muset někdo obětovat pro tým a zkusit si zachytat. V prvním zápase to byla Eliška, ve druhém Anetka a ve třetím Eva. I přes počáteční obavy se s touto novou rolí všechny tři popasovaly výborně, za což jim patří velká pochvala!

V prvním zápase jsme se hodně přiučily od výrazně lepšího soupeře, ale i přesto nechyběla bojovnost a chuť tlačit se do koncovky. Pro tři hráčky to byla těžká prověrka při prvním ligovém zápasu.

Druhý zápas byl vyrovnaný od samého začátku až do posledních vteřin. Po první půlce jsme musely dotahovat jednobrankové manko. Po poradě holky zabraly ještě víc, půl minuty před koncem jsme vstřelily vítěznou branku a mohly jsme se tedy radovat z první letošní výhry.

Třetí zápas už byl jednoznačně v naší režii. Během první půlky jsme si vytvořily dostatečný náskok a od poločasu jsme se snažily co nejvíce kombinovat, abychom se zlepšovaly do dalších bojů. Za hlasité podpory rodičů a prarodičů jsme se mohly radovat z druhé výhry.

Děkujeme za podporu!