Čtyři statečné Mladší žákyně odehrály další turnaj v Mladé Boleslavi

První z turnajů nás čekal v daleké tělocvičně, která se nacházela v městě automobilů. Ano, Ti co tuší byla to Mladá Boleslav.

V nadcházejících třech utkáních předvedly svou bojovnost 3 hráčky a brankářka Ema, všechny si zaslouží pochvalu, že to celé dokázaly odehrát.
Prvním soupeřem nám byl celek Tigers, který nás zlobil od samého začátku až do konce. Ovšem i na naších čepelích byli některé šance, které ale bohužel nebyly gólové. I přes početní převahu a prohru to holky braly s úsměvem.

V druhém utkání nastala změna v brankovišti, kde si svou premiéru odbyla Beátka. Celý zápas se nesl v podobném duchu toho prvního, i přes to holky snažily soupeři vstřelit alespoň čestný gól. Pár akcí tomu nasvědčovalo, ale soupeř byl daleko lepší než my a zaslouženě vyhrál. Touto cestou bych chtěl poděkovat soupeři, který ač nepotřeboval timeout, si ho vzal v náš prospěch v první půlce. Díky tomu jsme si mohli alespoň částečně odpočinout. Děkuji za fair-play.

V posledním utkání si brankoviště zabrala Barča. A scénář byl stejný jako v předešlých utkáních. Soupeř nám také daroval timeout. A dokonce se nám i střelecky dařilo. Nejprve Lucka a potom i šťastně dorazila Ema. I přes sestup do nižšího koše, to byl turnaj, kde se učilo hlavně bránit.

Chtěl bych poděkovat Barče, Beátě, Emě a Lucce za bojovnost, kterou dokazovaly, i když nemohly střídat. Bojovaly až do samotného konce s úsměvem na tváři. A rodičům za podporu v hledišti.

Odměnou je nám radost ze hry.

Autor: Toli

Panthers Praha – Tigers FK Jižní Město :-(
Panthers Praha – Florbalová akademie MB :-(
Panthers Praha – Tatran Střešovice :-( (o 5. místo)