Skromný report skromné sestavy Mužů B

V sobotu 30.9. se sešel tým mužské rezervy ve skromném počtu, kvůli vysokému počtu absencí musel cestovatel Jenšík povolat brankářku Žen Týnku Horňákovou a z Mužů A Lukáše Tomeše a Jirku Krůška.

Díky těmto esům jsme byli v deseti hráčích blízko ke vstřelení deseti gólů do sítě SKV C, nakonec se náš brankostroj zastavil na deváté brance. Za zmínku stojí jedině snad Girouxův příspěvek do pokladny za vstřelený hattrick a Týnce tímto způsobem ještě jednou děkujeme a omluvu za fatálek posílá Šimi.

Ve druhém zápase nám ale posily odjely na svá utkání, proto jsme byli znova doplněni, tentokrát juniorem Kobzou, který ukázal své kvality, stejně jako do nominace doplněný Martin Šimůnek. Šimi senior se nezalekl ničeho a ve svém debutu hned vsítil (přesto je ale v zápise uveden jako střelec Šimi junior). Druhý zápas byl ovšem mnohem náročnější než ten první, jelikož soupeř, který dorazil se šesti hráči do pole, na nás vyrukoval se silnou defenzivou. Obranný val soupeře se nám podařilo zdolat až na začátku třetí třetiny, když jsme třemi rychlými góly rozhodli zápas v náš prospěch.

Autor: Šimi jr. (David Šimůnek)

Panthers Praha B – TJ Sokol Královské Vinohrady C 9:2 (2:0, 4:0, 3:2) online
Panthers Praha B – Kings Praha 4:1 (1:1, 0:0, 3:0) online