Juniorky braly 3 body s novým trenérským duem

První zápas SKV x Panthers Praha

Zhodnocení zápasu trenérky Eliška Škvorové

Do prvního zápasu jsme vstoupily s pomalým tempem a bez jedné trenérky – Ivči, která musela jít pískat pro nedostatek rozhodčích. I přesto, že jsme byly lepším týmem, jsme první třetinu zakončily remízou. Druhou třetinu se každému týmu podařilo dát znovu po gólu. Do třetí třetiny jsme šly s tím, že jsme lepší a chceme vyhrát, což se zdálo být blízko po gólu Šárky Šporové. Nejspíše jsme se pak spokojily s výsledkem, nepodařilo se nám totiž navýšit skóre ani při následné přesilovce, naopak jsme si nechaly dát dva góly a Vinohrady byly rázem ve vedení. Zbývala minuta a půl do konce, když jsme po time-outu nastoupily do hry v šesti bez gólmanky. Po minutě se nám podařilo dát vyrovnávací gól a další náš gól padl hned 7 vteřin poté, kdy zbývala jen necelá půl minuta do konce, když už se Vinohradům nepodařilo s výsledkem nic udělat a my jsme se tak mohly radovat z prvních 3 bodů.

Za mě pochvala za předvedenou hru v šesti a za to, že jsme nakonec dokázaly hrát pěkný florbal na 100%. Budeme muset ovšem zapracovat na tom, abychom tak hrály už od začátku zápasu.

Zhodnocení zápasu hráčky Kateřiny Kubištové

První zápas nás čekal proti holkám z Vinohrad. Na zápas jsme přišly s dobrou náladou a s úsměvem na tváři. V první třetině jsme s holkami z SKV hrály vyrovnanou hru, ve které dala gól Kateřina Kubišová, naše první třetina skončila 1:1. Druhá třetina skončila taktéž remízou 2:2 po gólu Šárky Šporové. V závěru třetí třetiny dala gól znovu Šárka Šporová, pak Kari Gren a Kateřina Kubišová a tím skončil zápas 5:4.

Druhý zápas Acema Sparta Praha x Panthers Praha

Zhodnocení zápasu trenérky Ivči Lamkové

Do druhého zápasu jsme vstupovaly s větší pokorou, jelikož jsme věděly, že nás čeká mnohem lepší soupeř a na hřišti to také bylo už od začátku zápasu znát. Hračky Sparty byly mnohem zkušenější a nejedna nastupuje pravidelně i za ženský tým. V první třetině jsme sice měly skvělý vstup, kdy hned ve druhé minutě vstřelila gól Boháčová Anička, ale na to Sparta dokázala do konce třetiny odpovědět dvěma góly. Ve druhé třetině Luprichová Johanna propálila z půlky vše, co jí stálo v cestě a stav se tak zlepšil na 2:3. Na to ale Sparta dokázala opět během minuty odpovědět a zlepšila si tak skóre už o dvě vstřelené branky. Třetí třetina byla už čistě pod taktovkou našeho soupeře, kdy jsme se k balónku už skoro nedostaly. Sparta dokázala vstřelit další dvě branky a bylo vymalováno. Do dalších zápasu jsme si každopádně odnesly zkušenosti a víme, co musíme zlepšovat, především po taktické stránce.

Ve druhém zápase jsme hrály proti holkám ze Sparty. Hned v první třetině dala gól Anička Boháčová. Holky ze Sparty se nenechaly zastrašit a daly nám dva góly, naše první třetina skončila 2:1. Druhá třetina skončila 3:2 pro Spartu, když za nás dala gól Johny Luprichová. Ve třetí třetině nám Sparta Praha dala další další dva góly a tak skončil náš zápas proti Spartě Praha 5:2. Moc děkuji všem holkám za skvělí výkon a za odvahu dát gól a také Štěpance Klingerové za skvělé chytání.

Panthers Praha – Sokol Královské Vinohrady  5:4

Panthers Praha – Acema Sparta Praha  2:5