Starší žákyně to ubojovaly!

Shrnutí víkendového tažení vám hráčky sepsaly osobně a tak se v následujícím textu můžete dozvědět, jak to vše doopravdy bylo a jak se holky popraly o vítězství.

Pro polovinu našeho týmu to byl první turnaj na velkém hřišti. Úvodní zápas jsme odehrály s domácím týmem Sokol Královské Vinohrady. A ač jsme byly gólově úspěšnější, trenér s naší hrou moc spokojený nebyl. Musíme určitě zapracovat na lepší komunikaci při hře a na přihrávkách. Takto jsme zbytečně Vinohrady pouštěly do šancí, které se jim naštěstí nepodařilo proměňovat díky naší skvělé brankářce Janě Reitmajerové. Zápas skončil 4:1 a všechny branky padly v první polovině zápasu.

Tereza a Monika Rožumbergovi

 

Ve druhém zápase jsme se utkali s FbŠ Bohemians. Už od první chvíle jsme měly navrch, jelikož hráčky Bohemians přijely pouze v slabším počtu sedmi bojovnic. Díky tomu jsme si mohly vyzkoušet nové kličky a zakomponovat je do hry. Proto se nám podařilo soupeři nastřílet pěkných pár gólů. Ve druhé polovině zápasu jsme hrály o něco lépe. Konečný výsledek byl 20:2. 

Kateřina Formánková 
 

A nakonec ve třetím, posledním zápase jsme se utkaly s AC Sparta Praha. V první polovině jsme soupeřky přemohly 3:1, ale ve druhé polovině soupeřky přidaly a my měli co dělat, abychom se ubránily. Konečný výsledek byl velice těsný a z výrazů protihráček se dalo poznat, jak moc těsný doopravdy byl. Vyhrály jsme 3:2 a ze zápasu jsme si odnesly dobrou zkušenost a pár maličkých úrazů.

Nicola Braunová

 

 

Panthers Praha – TJ Sokol Královské Vinohrady  4:1

Panthers Praha – FbŠ Bohemians  20:2

Panthers Praha – Sparta Praha  3:2