Poslední turnaj Elévek

Poslední turnaj se odehrál v Milovicích. Odehráli jsme tři opravdu těžká utkání.

Trápil nás trochu nedostatek hráčů do obrany. Nejdříve se ujala role Háňa, ale na její přání byla poslána do útoku (měla sen, že dá 4 góly, a tedy jsme jí posunuli do útoku a nakonec se jí to málem skutečně povedlo :-) ) . Obranářské role se nakonec ujala skvělá dvojice Linda s Emou, v útoku jsme točili 5 hráček.

Do prvního utkání jsme nastoupili proti FA MB Tygřice. První půlka byla herně vyrovnaná. Začátkem druhého poločasu  jsme se dokonce dostali do dvougólového vedení díky skvěle střílející Kamče, ale bohužel se nám nepodařilo náskok udržet. Soupeř ke konci zápasu na nás začal vytvářet tlak, ale naštěstí nás podržela skvěle chytající golmanka. Zápas skončil remízou 4:4.

Do druhého utkání jsme nastoupili proti FA MD Dolní Bousov. První poločas jsme drželi se soupeřem krok a poločas skončil 2:2. Druhý poločas nám chybělo i trochu štěstí a nakonec jsme podlehli 2:6. Bohužel skóre bylo rozhodující, a tak jsme o jeden gól postupovali až ze třetí pozice ve skupině. Tedy nás čekal poslední zápas o 5. místo.

Třetí zápas jsme odehráli s FBŠ Bohemians. Výšková převaha soupeře vedla k tomu, že nás začal v soubojích přehrávat a tak jsme po prvním poločase prohrávali 1:5. Do druhého poločasu nastoupil náš tým v neskutečné bojovnosti. V této půlce se rozstřílela i naše druhá nejmladší zástupkyně Anetka a nastřílela soupeři 3 branky.  Bohužel to již nestačilo na obrat zápasu, a tak jsme i poslednímu soupeři podlehli.

Všechny holky bez rozdílu zaslouží veliký dík za jejich bojovnost, bez které by jsme těžko uhráli takové výsledky. Za svůj výkon si zasloužily symbolické medaile.