Vítězné ukončení sezóny Starších žákyň!

Pohled na poslední turnaj konaný v Bolce Vám přináší Lucka, Kačka a Šárka s tatínkem.

První zápas byl proti Sokolu Královské Vinohrady. První polovina zápasu působila ospale, přehnaně jsme si nahrávaly a vůbec nestřílely. Ve druhé polovině zápasu nám dal trenér za vyučenou a naše výkonnost stoupla a projevilo se to i gólově – dokázaly jsme uhrát vítězství 8:6.

Druhý zápas byl proti Mladé Boleslavi. V prvním poločase jsme soupeřky přehrávaly rozdílem třídy, což se projevilo i na skóre 4:0. Ve druhém poločase jsme ale usnuly na vavřínech, výrazně jsme zpomalily a soupeřky začaly postupně snižovat. Minutu před koncem dokonce vyrovnaly na 4:4, naštěstí se ale Áďe Niederlové z ojedinělého útoku podařilo vstřelit pátý gól asi 30 vteřin před koncem.

Ve třetím zápase jsme se utkaly s naším věčným rivalem Tatranem. Zápas to byl vyrovnaný, ale největší zásluhu na našem konečném vítězství měla skvěle chytající Jana Reitmajerová. Po ukončení základní hrací doby byl stav nerozhodný 2:2, a proto přišly na řadu nájezdy. Ve druhé sérii za vyrovnaného stavu přišla na řadu Kačka Strnadová, která proměnila svůj nájezd, a pak už jsme jen slavily konečné vítězství celého turnaje.

Děkujeme Tolimu za „sladkou životosprávu“ a rodičům za podporu po celou sezonu. :-)

Panthers Praha – SKV 8:6
Panthers Praha – FA MB Dolní Bousov  5:4
Panthers Praha – Tatran Střešovice 3:2pn