Mistrovský titul pro Muže B!

V neděli 30.4. si mužská rezerva jela už s jistotou titulu a postupu do vyšší ligy užít poslední zápasy letošní sezóny.

Bohužel se při čtvrtečním tréninku zranil nájezdový mág a a člen první útočné řady Matěj Dopita, ale jako pravý srdcař se vydal s týmem do Králova Dvora v pozici kouče alá prudiče. Náš tým byl taktéž posílen o borce z áčkového družstva a to o Matěje Lubenského a Patrika Míku.
V prvním zápase jsme se střetli s předposledním týmem tabulky Kubánským Klanem B. V tomto utkání, s ohledem na první střetnutí, jež skončilo výsledkem 12:0 pro nás, byly očekávány střelecké hody a rozšíření týmové kasičky o nějaké ty korunky. Do zápasu jsme vstoupili velmi vlažně, byť jsme otevřeli skóre gólem Macejka, tak jsme hned poté dostali rychlé tři branky a od počátku jsme tak prohrávali. Naštěstí jsme se rychle vzpamatovali a do konce třetiny otočili výsledek na 4:3. Ve druhé třetině soupeř ještě odolával našemu místy až drtivému tlaku a inkasoval pouze 2 góly, ve třetí části ale už odešel fyzicky a zápas nám prakticky odevzdal. My jsme se tak mohli bavit nevídanými technickými finesami, nádhernými kombinacemi a úchvatnými střelami. Je třeba zmínit oslavence Pavla Turianského, který měl jasný cíl: vstřelit hattrick! Tento úkol splnil posledním gólem našeho týmu a my mohli slavit další 3 „kílka“ do pokladničky! V tomto zápase opět neskóroval mladíček Dominik Hudec („kdy to prokletí už skončí“).

Druhý „mač“ nás čekal s neoblíbeným soupeřem, Mukařovem B! Již s fanouškovskou podporou členů rodiny některých z nás jsme měli v úmyslu pomstít porážku Mužů A v semifinále Národní ligy s jejich Áčkem a do zápasu jsme tak vstoupili s velkou chutí, od začátku jsme soupeři nedali šanci a měli vše pod kontrolou ve své režii. Je třeba zmínit, že celý zápas byl veden v duchu „Domez musí dát gól!“ a po cca 10 střelách přišla vytoužená ušmudlaná dorážka, která tam konečně padla! Následoval ještě jeden Domezův gól a brankový účet letošní sezóny za „kílko“ uzavřel Kyblíček.

Skvělá sezóna s třešničkou na dortu v podobě titulu a postupu byla zpečetěna oslavou v Kočce. Všem, kteří nás po celý tento ročník podporovali děkujeme a budeme se těšit na další sezónu!

Panthers Praha B – Kubánský Klan B 12:4
Panthers Praha B – Sokol Mukařov B 1:7

Autor: M4rtin 4rsenal Kostřic4