Přípravka B ve finále nestačila na stejného soupeře jako Áčko.

Přípravka B odehrála své poslední zápasy 23.4. v nedaleké Mladé Boleslavi.

Na zápase se sešlo celkem 6 hráčů, a i přesto, že se nikomu nechtělo do brány, tak se kluci domluvili a vždy někdo chytal. První zápas byl spíše jako rozcvička. Kluci nastoupili proti týmu FBC Kutná Hora Orlíčci a na úvod si mohli připsat výhru, protože obě třetiny jsme měli herní i gólovou převahu a konečný stav byl 10:1 pro Panthers. Hattrick si připsal Matěj Karas, ale střelecky se prosadili i ostatní hráči v poli, Matěj Janoško, Ondra Beneš, Ondra Kořínek a Honza Kubíček. Vojta Hladík si v tomto zápase mohl připsat vychytané šance v bráně.

Po delší pauze jsme nastoupili ke druhému zápasu. Tentokrát proti týmu Tygříci TJ Sokol Nehvizdy. Soupeř byl nahecovaný a snažil se bránit naše šance. Naši kluci ale stříleli co to šlo a po první polovině jsme vedli 6:2. Druhá polovina skončila stavem 5:2 a celkový stav byl 11:4 pro naše mužstvo. Vojta Hladík, tentokrát v poli, dal 6 gólů a Ondrovi Benešovi se zadařilo zachytat hezký zápas v bráně.

Díky dvěma výhrám jsme hráli finále. Naším soupeřem byl tým Black Angels Black. Už z pohledu diváka bylo vidět, že jsou Blaci více sehraní a tak to pro nás nebylo tak jednoduché, jako v předchozích zápasech. Do brány tentokrát nastoupil Matěj Karas. Ze začátku jsme se drželi ve vedení 1:0, ale bohužel to moc dlouho nevydrželo. První polovina byla jasně lepší pro Black Angels, a to ve stavu 4:1, ale ve druhé už padl stejný počet gólů z každé strany. To ale k výhře nestačilo, a tak si za konečného stavu 8:5 pro Black Angels Panteři odvezli z Bolky 2. místo.

Panthers Praha B x Kutná Hora 10:1
Panthers Praha B x Sokol Nehvizdy 11:4
Panthers Praha B x Black Angels 5:8
(o 1. místo)

Autor: Nosál