Kunratické stříbro pro Přípravku!

​Na poslední turnaj v tomto roce a pro většinu kádru úplně poslední v jejich životě za přípravku jsme se vydali do Kunratic.
Ze začátku to vypadalo, že budeme hrát bez střídání, ale nakonec dorazili do haly všichni (jedna z věcí, kterou musíme zlepšit, dochvilnost je základ, milí rodiče, a v elévech už nebude tak tolerantní trenér :-D). Po nutném rituálu rozdělení dresů se již natěšení kluci vrhli do haly. Po polo-organizované rozcvičce (kluci mile překvapili tím, že začali sami. Provedení nebylo dokonalé, ale přesto velká pochvala) nás čekal první zápas proti žlutým soupeřům (myslím, že to byla Unhošť, ale já už prostě ty týmy přestávám na přípravce rozeznávat a hlavně řešit). Hráli jsme s menší převahou a stále jsme hráli podle taktiky naučené od mužského Áčka – povolit/přitáhnout. Bohužel ještě tuto taktiku nemáme zvládnutou dokonale a tak jsme již na závěr nestihli přitáhnout a zápas jsme tak nevyhráli.
V druhém zápase se proti nám postavil přeci jen trochu lepší soupeř a byla to přetahovaná jak se patří. Chvilku vedl soupeř, chvilku jsme vedli my. Objevovaly se i pěkné florbalové akce na více než nula nahrávek a zápas měl dobré tempo (většina branek v této soutěži ještě bohužel padá tak, že jeden šikovnější hráč vezme balonek ve svém rohu, projede přes dva hráče a vystřelí). Díky dobrému nasazení jsme nakonec postoupili do hry o prvenství v turnaji.
Proti nám se postavili padlí Andělé a předvedli nám lekci z produktivity. Když jsme k tomu my přidali lekci z toho, jak neobsazovat hráče, tak bylo o výsledku rozhodnuto. Z turnaje jsme tedy odjeli jako druzí, což je pěkné zakončení sezóny a snad i důkaz, že se kluci zlepšují, což je to nejdůležitější!
Děkujeme rodičům za podporu (a za krmení trenéra) a těšíme se na příští sezónu, respektive ještě na Panthers CUP, kde se všichni potkáme.
Autor: Gigolo