Přípravka si ubojovala 3. místo!

Přípravka A odehrála v sobotu 3 zápasy na pražské škola ZŠ Campanus. Kryštof Uher a Martin Minárik se bohužel nedostavili, vzhledem k nemoci. Ostatní chlapci dorazili a v počtu 7+1 jsme mohli odehrát všechna utkání.

První zápas se hrál proti soupeři FbK Olymp Praha Zeus. Toto utkání bylo velmi vyrovnané. Po první polovině měl soupeř náskok pouze o jeden gól a stav byl 2:3. Kluci velmi dobře bránili, ale bohužel to nestačilo. Ve druhé polovině padl pouze 1 gól, a to ze strany Olympu, takže naši borci prohráli 4:2.

Druhý zápas, proti týmu ATHLETICS Praha bílí, jsme odehráli po krátké pauze. Zpočátku naši kluci prohrávali 3:1, ale dokázali se kousnout a zápas otočit. Po první polovině jsme vedli 4:3. Druhou polovinu na skóre vyhrál soupeř 2:3, takže konečný stav zápasu byl 6:6. Kluci se snažili, ale občas si nechávali volné hráče před bránou a z toho soupeř těžil. Do příštích zápasů to musíme zlepšit. Vzhledem k tomu, že jsme měli lepší skóre s Olympem z prvního zápasu než tým Athletics, tak jsme poslední zápas hráli o 3. místo.

Soupeřem byl tým FBK FAT PIPE VOSY Praha. Kluci chtěli poslední zápas vyhrát a tak se snažili dodržovat veškeré pokyny. Během zápasu jsme mohli vidět hezké nahrávky, ale také přestřelené brány. Do příště by to chtělo lépe seřídit svá mířidla. Naštěstí to, co spadlo do brány, k vítězství stačilo. Konečný stav byl 7:3 a kluci se mohli radovat z udržení koše a ze 3. místa.

Určitě bych chtěla všechny pochválit, protože se gólově prosadil celý tým a ne jenom jeden hráč. A týmový výkon se cení nejvíce. Brankář Jony si mohl do kanadského bodování připsat dvě asistence a mohl se radovat z hezkých zákroků.

Panthers Praha – FbK Olymp Praha Zeus 2:4
Panthers Praha – ATHLETICS Praha bílí 6:6
Panthers Praha – FBK FAT PIPE VOSY Praha 7:3
Autor: Nosál