Závěrečný trojboj dorostenek

První zápas jsme si šly zahrát s holkami z Vinohrad. Na zápas jsme se těšily, šlo nám hlavně o to si ho užít, vzhledem k tomu, že nás čekaly poslední tři dorostenecké zápasy za tuhle sezónu, a tak jsme na hřiště vlítly hlavně s úsměvem na tváři.

Jakmile hra začala, úplně jsme se rozjely a protihráčky jsme na hřišti přehrávaly. Přesto jsme prohrávaly 2:0, když nám jedna soupeřka dvakrát utekla a my ji nestihly zastavit. To bychom ale nebyly my, kdybychom zápas nezdramatizovaly. Soupeřkám jsme jasně ukázaly, že je jen tak vyhrát nenecháme, a hned v první minutě druhého poločasu jsme jim vstřelily 3 góly. Pak už góly do soupeřovy branky jenom padaly a my soupeřům jasně dokazovaly, že máme na to vyhrát. Po dalších dvou gólech se ze zápasu stala v podstatě naše exhibice – druhý poločas jsme vyhrály 8:2.
Konečný výsledek 9:4 a zároveň náš letošní nejlepší střelecký výkon hovoří za vše a já moc děkuji za tak podařený zápas, opravdu jsem si ho užila.

Další dva zápasy snad nestojí ani za řeč, opravdu se nám nepovedly.

Zápas proti Wizardkám vypadal asi jako utkání dvou smeček, které se rvou o potravu, respektive o míček, jako splašené. Všechny jsme se stále honily za míčkem, který nám pořád ujížděl nebo odskakoval pryč od nás. Byla to taková divná přetlačovaná a na jejím konci byly o gól spokojenější naše soupeřky.

Co se týče posledního utkání proti Kralupům, to bylo hodně špatné. Soupeřky sice nic nepředváděly, jen vyhazovaly míčky na naší polovinu a čekaly na naše chyby, ale to jim bohatě stačilo – chyby v rozehrávce jsme vršily jak na běžícím páse, a soupeřky toho bohužel využívaly.

Věřím, že příští sezóna bude mnohem lepší a my se překonáme a konečně začneme dávat góly:)

Jinak moc děkuji všem spoluhráčkám za úžasnou sezónu, bezvadně se s Vámi hrálo! Všechny jste super a myslím, že každá z vás má na to, aby to někdy ve florbale dotáhla fakt daleko.

Na závěr děkuji Gigimu a všem (ne)trenérům, kteří jste s námi na zápasy jezdili, jste úžasní:)

Panthers Praha – TJ Sokol Královské Vinohrady 9:4
Panthers Praha – Wizards DDM Praha 10 3:4
Panthers Praha – FBC Kralupy n/V 3:6