3. místo taky místo, aneb každý je nějaký

První dubnový turnaj jsme odehráli v domácí aréně na Radlicích, kde jsme chtěli využít námi známý hrbolatý povrch k tíženému vítězství. Během turnaje nás provázel a budil pokřik kluků, který zněl „raz, dva, tři Mango!!“

První zápas jsme se střetli s naším velkým rivalem Black Angels 2006, kteří mají velkou fanouškovskou základnu, avšak občas všeho moc škodí jako v případě Blacků, kdy rodiče vypouštějí, až příliš mnoho emocí, které dětem spíše uškodí a vůbec nepřispívají klidnému průběhu turnaje.

Hra byla v první polovině vyrovnaná a po slepených brankách Alberta a dalších jsme šli o pauze do kabin s vyrovnaným výsledkem 3:3! Ve druhé polovině jsme se ale více začali zaměřovat na rozhodčí, přestali se koncentrovat na hru a to nás nakonec stáhlo na samotné dno v podobě výsledku 4:7. Na obranu kluků však musíme podoktnout, že fair-play ze strany Blacku nebylo zrovna nejpříkladnější.

V druhém zápase jsme se utkali s kluky z Kutných Hor a zápas to byl především v naší režii, kdy jsme si v poklidu drželi odstup od soupeře a náš brankostroj postupně navyšoval náskok pohlednými akcemi, kdy jsme si dokázali přihrát i na beka. V tomto zápase se projevily hlavně i emoce soupeřova trenéra, který neudržel své nervy na uzdě a otevřel si pusu na našeho mladíčka Pokorného (hráč), který takovou nálož nevydržel a poroučel se na trestnou lavici. Konečný výsledek 8:3.

V zápase o třetí místo jsme se utkali s kluky ze Dvora respektive nás čekal tým T.B.C. Králův Dvůr, který se pyšnil dobrým brankářem a pevnou obranou. Tento těžký oříšek jsme dokázali rozlousknout a po vyrovnaném průběhu zápasu jsme nakonec urvali těsné vítězství 3:2 a mohli se radovat z konečného třetího místa.

Děkujeme všem rodičům za podporu a hráčům za bojovnost a nasazení v zápasech.

 

Autor/ři: Mára a Poky