Přípravka A na Barrandově zablýskala stříbrnými medailemi

V neděli se na pražském Barrandově hrál turnaj přípravek a samozřejmě nesměli chybět i naši kluci z Přípravky A :-).

Někteří již nemohli dospat, protože je v prvním zápase čekal zápas se Spartou. Nikdo si naštěstí nic nezapomněl a tak hoši mohli v klidu nastoupit kolem desáté hodiny k utkání. Hned na úvod se Sparta dostala do vedení 1:0, to se ale našim borcům příliš nelíbilo a tak začali pořádně útočit a o přestávce svítilo na časomíře skóre 3:1 pro Panthers. To klukům vykouzlilo úsměv na tváři a své tempo nesnižovali. Ve druhé polovině nastříleli ještě 6 gólů a mohli se radovat z vítězství 9:3.

Druhý zápas se odehrál po krátké pauze a soupeřem byl tentokrát tým Střelců z nedalek Unhoště. Soupeř zpočátku nasadil docela vysoké tempo a dostal se do vedení. Panteři ale chtěli vyhrát, a tak se snažili dávat góly ze všech míst na hřišti. Jak z brankoviště, tak z půlky. To se odrazilo na konečném výsledku 11:2 a mohl následovat rozhodující boj o 1. místo.

Poslední zápas se Startem byl pro diváky asi nejatraktivnějším a stav byl po celou dobu velmi vyrovnaný. Nejdříve se do vedení dostal náš soupeř z Kunratic, jeho vedení ale nikdy nebylo více než o gól nebo o dva, protože kluci velmi dobře bránili a nechtěli dát soupeři ani trochu prostoru. Náš gólman, Jóňa Pokorný, který celý den výborně chytal, si naštěstí postavil dobře bránu, protože ze strany soupeře padalo velké množství tyček. Naši kluci měli také velké množství šancí dát gól, ale když se netrefí do prázdné brány, tak z toho bohužel nic není :-)). První i druhá polovina skončila stejným stavem 3:3, takže konečný výsledek byla remíza 6:6 – následovaly nájezdy. Od nás šli Kuba Heřmánek, který jediný nájezd proměnil, Kryštof Uher a Martin Minárik. Bohužel soupeř proměnil nájezdy 2, a proto vyhrál. Panteři ale nemusí být smutní, protože všichni předvedli hezký týmový výkon a to se cení nejvíce.

Děkuji rodičům za podporu!

Panthers Praha – Sparta Praha 9:4
Panthers Praha – Střelci Unhošť 11:2
Panthers Praha – Start98 Kunratice 6:7pn (o 1. místo)

Autor: Nosál