Daleké Sedlčany vydaly Přípravce B druhé místo

O slunečné sobotě se kluci z přípravky B vydali do nedalekých Sedlčan, aby změřili své síly v dalších zápasech.

Naštěstí absence byla malá, a tak jsme zápasy odehráli v klidu i se střídáním. V prvním zápase, který jsme hráli proti Drakům se na místo brankáře přihlásil Ondra Beneš a i přes vedení soupeře nakonec kluci seřídili svá mířidla a do branky poslali 3 góly, které byly velmi důležité. Díky těmto vstřeleným brankám byl konečný stav 3:2 pro Panthers a kluci si tak zapsali první výhru v tomto turnaji.

Do druhého zápasu, který začal po krátké pauze, se do brankářského převlékl Sam Perlín. Soupeřem byli tentokrát kluci z Mladé Boleslavi. Zápas se v první půli vyvíjel lépe pro nás – do druhé třetiny kluci naskakovali už se šestibrankovým náskokem. Hoši pečlivě bránili, vraceli se a do útoku šli také naplno. Druhá polovina skončila na góly stejně pro nás i pro Boleslav 3:3. Naštěstí celkový výsledek byl 9:3 pro Panthers a přípravka se mohla radovat z postupu do finále.

Souboj o první místo začal až skoro po dvouhodinové pauze, která byla místo odpočinku využita spíš k hrám na schovávanou apod. Druhým finalistou byl tým z Prahy – Florbal Chodov. Kluci z Chodova byli více aktivní a nenechávali Panterům moc prostoru. V první polovině vedli 8:4, a i když se naši pokoušeli dorovnat a chodovský náskok stále snižovali, tak ke konci zápasu Chodov bohužel nasázel dalších 5 branek a utkání skončilo 13:7 pro modrobílý celek. Panthers se mohli radovat ze druhého místa a už se určitě těší na další zápasy.