Elévky se představily na Tatranu

V prvním zápasu jsme se utkaly s domácím Tatranem. Po první části jsme prohrávaly o dva góly, takže jsme vstupovaly do další poloviny s jasným cílem – vstřelit co nejvíce gólů a urvat vítězství na naší stranu. Svůj výkon jsme určitě vylepšily,  ale na 3 body to bohužel nestačilo.

Ve druhém zápase na nás čekaly soupeřky z Dolního Bousova. Hned v úvodu jsme překvapily velice rychlou, důraznou hrou, což se nám vyplatilo a podařilo se nám vstřelit rychlý gól. Ale o pár minut později jsme polevily a nechaly jsme soupeřky odskočit na rozdíl několika gólů. Ve druhé časti jsme byly mnohem zodpovědnější do obrany, ale gólové manko se nám nepodařilo vymazat.

Před posledním zápasem jsme se šly trochu „vyvětrat“ na čerstvý jarní vzduch a   zahrály jsme si různé pohybové hry na utmelení kolektivu.

V rozhodujícím zápase jsme se utkaly se Spartou. Z našeho pohledu to byl nejvyrovnanější a nejlepší zápas celého turnaje a holky ho zvládly celý odmakat ve vysokém tempu. Bohužel se nám nedařilo v koncovce, takže jsme opouštěly turnaj s prohrou 2:4. To však ale vůbec nevadí. Všechny Panterky si turnaj užily a pobavily se sportem, což je nejdůležitější!

Panthers Praha – Tatran Střešovice 4:7
Panthers Praha – FA MB Dolní Bousov 3:10
Panthers Praha – ACEMA Sparta 2:4

Děkujeme rodičům za podporu.

Autor: Zittů