Starší žáci C a jejich report přímo od hráčů

Starší žáci C, konkrétně Roman, Jarda a Michal, si kromě turnaje užili také poturnajové hodnocení formou reportu. Každý z kluků popsal jeden zápas.

Než jsme začali první zápas, bylo nás sedm. 20 minut po srazu se uráčili přijet Roman a jeho komplic Tobiáš. První zápas jsme hráli proti Olympu. Zápas jsme nezačali zrovna nejlépe. Po neuznaném gólu Maxe Bursíka jsme dostali branku na 0:1 a byl odpískán poločas. Po pár důrazných slovech od trenéra jsme se konečně probrali a začali něco hrát. Hned po 2 minutách jsme dorovnali ztrátu na 1:1. Po faulu Romana Fůry jsme hráli v oslabení 2 minuty a to nás nakoplo. Po brance Honzy Ješetického jsme vyhráli 2:1. Mohli jsme svého protihráče přejet o mnoho víc branek, ale výhra se počítá.

Vstup do druhého zápasu byl celkem dobrý. V úvodu utkání jsme byli daleko lepší tým, dokázali jsme soupeře ohrozit, ovšem nevytěžili jsme z těchto akcí ani jeden gól. Po našem špatném přistupování k protihráčům nás soupeř trestal góly. První část soupeř ovládl 3:2 a během přestávky nám trenér opět promlouval do duše – ovšem zcela zbytečně. Trenérovy pokyny zůstaly nevyslyšeny a soupeř tak navyšoval své skóre. Za zmínku stojí Romanův chladnokrevný nájezd a Radkův povedený zákrok 5 vteřin před koncem.

Začátek třetího utkání byl z naší strany špatný. Než jsme se probrali, tak jsme prohrávali 0:1. Poté jsme se však vzbudili a vyrovnali hru. Vyrovnávací gól vstřelil Tomáš Mariani. Jenže nám začaly docházet síly a soupeř nás začal přehrávat. Dostali jsme další tři fíky a bylo vymalováno. Neměli jsme sílu ani vůli zápas zvrátit. Musíme sportovně přiznat, že soupeř byl lepší a zaslouženě zvítězil. My si z toho musíme vzít ponaučení a zlepšit hlavně kombinaci a střelbu.

Děkujeme za podporu fanouškům a rodičům a doufáme, že příští turnaj se nám vydaří lépe. Po prvním zápase ještě proběhla dodatečná oslava Maxe, který nás pohostil dortem, za co mu všichni moc děkujeme a ještě jednou přejeme vše nejlepší!

Panthers Praha – Olymp. 2:1
Panthers Praha – Sokol Dobříš 4:7

Panthers Praha – Kostelec Tatran Vlci 1:4