Tvrdý florbal v Bousově a Mladší žákyně slaví 2. místo

V prvním nedělním zápase jsme se utkaly s domácími hráčkami z Dolního Bousova. Od začátku do konce se hrál velice pěkný a tvrdý florbal. Panterky většinu času držely míček pod kontrolou, hezky si nahrávaly, ale opět (jako na předchozím turnaji) nás potrápila koncovka. V druhé polovině se nám vyskytla výhoda samostatného nájezdu za špatné střídání soupeře, který s přehledem proměnila Kačka Strnadová. Po smolném vlastňáku byl stav opět vyrovnaný a rozhodlo se v poslední minutě, kdy soupeřky vstřelily rozhodující gól. Na ten už jsme bohužel nedokázaly odpovědět, do velké míry i vlivem psychiky, protože soupeřky hnalo k vítězství hlasité skandování diváků z celé haly.

Druhý zápas byl podstatně v nižším tempu než ten předchozí. Obava, že se holky přizpůsobí soupeřkám a zařadí na nižší stupeň se však nenaplnila, všechny Panterky vstoupily do utkání naprosto profesionálně a rozdrtily pražské Sokolnice 9:3.

Ve třetím, a zároveň rozhodujícím, zápase jsme se střetly s Kutnou Horou. Opět bylo k vidění několik tvrdých střetů na hranici s pravidly. I v tomto utkání předvedly holky výborný výkon, spravily si střeleckou chuť a nasázely skupeřkám 9 gólů.

Panthers Praha – Dolní Bousov 4:5
Panthers Praha – Sokol Královské Vinohrady 9:3
Panthers Praha – Kutná Hora 9:6

Děkujeme rodičům za podporu.

Zittů