Ranní sobotní procházka s občasným plácnutím do balónku

V sobotu ráno jsme se sešli na Jedenáctce, abychom zde navázali na předešlý úspěch. Řeknu rovnou ze začátku, abych se pak nemusel opakovat.. naprostý výpadek všech herních činností = „bída“!!

Kdybychom si na začátku turnaje neřekli, že chceme střílet góly především po přihrávkách, a ne jezdit závody o to, kdo bude mít delší dobu míček na hokejce, tak bych se nedivil, že si kluci nepřihrávají, ale když si  řekneme, že chceme mít radost ze hry, která bez kombinace není nic moc, a pak sotva udržíme balónek na hokejce, tak je něco špatně. Ale už k samotným zápasům, které budou popsány velice stručně, neboť úvod, až tedy na jednu výjimku, mluví za vše.

V prvním zápase jsme se střetli s domácím Chodovem, a i přes naši (ne)hru jsme dokázali  vyhrát . V tomto zápase je jedna pozitivní věc a ta patří našemu nejmladšímu členovi výpravy, Jonáškovi Pokornému, který si odbyl premiéru v áčku, a i díky jeho výkonu jsme si připsali výhru 7:4.

Druhý zápas jsme se utkali s Jesenicí, která nás na předchozím turnaji dokázala porazit, a tak jsme ji měli co vracet. První polovinu vůbec nebudu zmiňovat, #(ne)hra. Ve druhé polovině jsme trochu ukázali hru, kterou jsme chtěli předvádět, kdy jsme soupeře dokázali kombinačně přehrát a po krásných akcí jsme si vytvořili pohodový náskok pěti branek a s výsledkem 7:2 nás čekal boj o první místo.

Poslední zápas jsme čelili Athletics Praha, kteří nás přehrávali po všech směrech, a my jsme se akorát vraceli k výkonu z prvního zápasu. Výsledek 3:2 neodpovídá průběhu hry a můžeme být rádi, že jsme si neodnesli debakl. Nutno říct, že za poslední gól může špatný pokyn (toho hlavního) trenéra ke střídání.

Podrženo a sečteno, konečné druhé místo, avšak za tento výkon by jsme si nezasloužili ani sestup. Snad se hráči ponaučí z turnaje a budou nadále na sobě pracovat!!

Děkujeme všem rodičům za podporu a panu Hlaváčovi za spolu účast na lavičce.

Poky