Poslední kolo pro juniory na domácím kluzišti

Juniory čekalo poslední kolo před play-off a to proti Spartě B a proti Kladnu.

Turnaj jsme měli na naší domací hale v Radlicích brzy dopoledne. První zápas proti rezervě Sparty byl z větší části jenom o hře našich kluků. Kontrola balónku a kvalitní rozehrávka nám zajistila vedení již v deváté minutě, kdy se prosadil David „Šimi“ Šimůnek, který byl značně motivován sázkou s Lukášem Jenšíkem. Pak následovala hra, na kterou se dalo s chutí koukat až na nějaké chyby na půlce hřiště, které nás stály laciné góly. Je třeba vyzdvihnout výkony některých jedinců, například Maty Cipro, Vojta Berný (0+2). Až na drobné chyby jsme předvedli kvalitní výkon, s velikánským nasazením.

Jestli minulý zápas měl obrovitánské nasazení, tak nasazení tohoto zápasu proti Kladnu je skoro nepopsatelné. Jelikož nás koučové opustili z hráčské povinnosti, a vzali sebou i kapitána Doméze Hudce, tak byla důvěra předána do rukou Šimimu, který měl při své ruce nehrajícího Jirku Wolajnyka. Bylo krásné na klucích vidět, jak moc chtějí porazit kluky z Kladna, a ukázat našim koučům, že už nejsme děti a že to zvládneme i bez nich. Do první třetiny jsme nalítli o pár minut později, a tak proto bylo těžší dohánět hned ze začátku dvou gólové manko, ale nakonec se to podařilo a srovnali jsme na 3:3. Druhou třetinu jsme kladenským ukázali, že chceme vyhrát a následnou výbornou druhou třetinu jsme vyhráli 2:0. Bohužel štěstí se přesunulo z našich holí na soupeřovy, a ten neváhal svou šanci proměnit, a to dokonce osmkrát! Naši kluci už po obratu přestali doufat v zázrak, a tak si někteří z nás už jenom poslední vteřiny odchodili. I přes tento devastující debakl, musím pochválit kluky s jakým tempem naskočili do tohoto zápasu a že se snažili nechat vše na hřišti. Podtrženo sečteno 7:11

Děkujeme rodičům, přítelkyním a dalším fanouškům, kteří se přišli podívat a paní Ciprové za foto.

Panthers Praha – ACEMA Sparta Praha B 5:3

Panthers Praha – Kanonýři Kladno 7:11