Náročná neděle pro starší žákyně

Hned v úvodním zápase nás čekal velice těžký soupeř – Mladá Boleslav. Panterky vstoupily do nedělního turnaje velice dobře a držely s protihráčkami první polovinu krok. V druhé části však soupeřky zařadily na vyšší stupeň, na který jsme už nestihly zareagovat a podlehly jsme 2:7.

Druhý zápas byl z naší strany velice vláčný. Chodov dorazil na tento turnaj pouze v pěti hráčkách do pole a zdálo se, jako kdybychom nízkou účast soupeře podcenily. V úvodu zápasu jsme měly několik pěkných akcí, které měly končit gólem, ale to se však nestalo. Často jsme ztroskotaly na brankové konstrukci nebo břichu golmanky. Ani závěrečné stáhnutí a tlak v posledních pěti minutách na dvě lajny nebylo dostačující a prohrály jsme jednobrankovým rozdílem.

V rozhodujícím zápase jsme se utkaly se Spartou. Tentokrát jsme byly jednoznačně lepším týmem a většinu času jsme držely míček na čepelích my, ale opět nás potrápila koncovka. Neproměnily jsme několik tutovek, ale naštěstí se výhra obrátila na naší stranu a mohly jsme se radovat z těsné výhry 5:4.

Panthers Praha – Florbalová akademie MB DB 2:7

Panthers Praha – FAT PIPE FLORBAL CHODOV Blue 6:7

Panthers Praha – ACEMA Sparta Praha 5:4

Děkujeme rodičům za podporu.

Autor: Zittů