Muži prvním semifinalistou

Muži složili reparát v Jaroměři na výbornou a jako jediný celek tak ve čtyřech zápasech postoupili do semifinále play-off Národní ligy – výběr soupeřů je bude čekat až po středečních pátých zápasech, do kterých jdou všechny tři zbývající série.

Karta se obrátila a naši borci vstoupili do utkání koncentrovaně a odhodlaně a soupeřovi se naopak smůla a nervozita lepila na hokejky, hned v první minutě zahrozili tyčkou, ale pak už se do střeleckých šancí dostávali sporadicky a pokud už ano, tak je nezřídka zrazoval jejich vlastní povrch. My jsme si naopak odemlkli pokročilou techniku a s trochu duhy jsme utkání až nečekaně suverénně ovládli; lví podíl na tom měl kapitán David Kolář, který tak učinil nový klubový rekord play-off velmi snadno – kromě toho, že je to naše první play-off, tak mu to tam prostě padalo s takovou lehkostí, jako by to dělal každý zápas #hodilobyse.

Po třetinách 0:3 a 0:5 se jevila třetí třetina jako skoro zbytečná, a tak sázkové kanceláře logicky vypisovali kursy na přesný výsledek 7:8. Jaroměř nesložila zbraně a bojovala srdnatě dál, protože i když část fanoušků halu za takové situace opustila, pořád jich tam bylo několikrát víc, než chodí těch našich u nás doma #onosehrajeplayoff? Nicméně i přes veškerou snahu, dřinu a nemálo soubojů, které byly tradičně trochu na hraně či lehce za ní, což se samozřejmě dá za takového stavu a takového vývoje pochopit, se dočkali pouze čestného gólu v závěru třetiny a zápas jsme tak ovládli opravdu jednoznačně 8:1, přičemž na gólech se podíleli jen naši čtyři hráči v čele s nezastavitelným pětigólovým Kolářem.

Čeká nás semifinále, hrát budeme tuto sobotu nejspíše na hale Děkanka, v neděli pak „doma“ na Tatranu.

4. utkání čtvrtfinále play-off Národní ligy západ: TJ Sokol Jaroměř – Panthers Praha 1:8 (0:3, 0:5, 1:0) online|stream