Parádní výkony Panterů na turnaji v Letňanech

Nikdo na začátku nevěřil, že bychom mohli po turnaji být tak úspěšní. Z tohoto turnaje si naši malí Panteři odnesli hodně pozitivních zkušeností do florbalového pokračování.

Tři největší pozitiva byla začlenění a bojovnost holek a elévů do týmu, získání zkušeností pro holky a mladší kluky s tvrdším a rychlejším florbalem. Jako třetí pozitivum bylo celkové odhodlání a spjatost Mladších žáků jít za výhrami. Chci vyzdvihnout příkladné chování našeho kapitána Járy Petráka, který byl hlavním pohonem k těmto výsledkům. Jeho odmakaný výkon především do obrany a zaskakování mladších kolegů po celém hřišti nás posouvaly dál a dál.

První zápas jsme byli na začátku jednoznačně lepším celkem než soupeř, ale ke konci nám Atletics zatápěli čím dál tím více před naší bránou. Díky obraně a brankáři jsme ten tlak ustáli a zvítězili 4:2. Druhý zápas byl o něco těžší, zde nám hrála do karet naše již výše zmiňovaná týmová spjatost. Kluci z Boleslavi hráli lépe na hokejce, ale naší urputností jsme je nenechali pořádně rozehrát. Jejich rozehrávka končila často na našich holích. Výsledek utkání 4:2 v náš prospěch.

Šlo se do finále. Soupeř z Jižního města byl sehranější, zde už nám chyběli kluci, kteří byli na horách. Sehranost soupeře rozhodla o výsledku jejich pěknými akcemi. Hezky jsme bojovali, ale bohužel na technickou dovednost chodovských to nestačilo. Výsledek prohra 2:3.

Chci také poděkovat rodičům za super podporu!!! Kluci a holky se od minula zase o kus posunuli a jsou na velmi dobré úrovni.

Panthers Praha – Athletics Praha 4:2
Panthers Praha – Florbal Mladá Boleslav 4:2
Panthers Praha – Florbal Chodov 2:3