Domácí turnaj Starších žáků C

Na další turnaj naši Starší žáci C nemuseli cestovat nikam daleko, ale pouze dorazili na domácí nafukovačku v Radlicích.

V prvním zápase nás čekal soupeř z Kamenice, která je známá především díky seriálu Ordinace v růžové zahradě. A tak naši kluci před zápasem soupeři zazpívali část znělky, a pak už se mohlo přejít k zápasu. Do zápasu jsme vstoupili o něco aktivněji my, ale jako první se z gólu radoval soupeř. A tak si trenérské trio ve složení Škvor, Pauček, Ježil začalo lámat hlavu nad tím, jak kluky přinutit trefovat bránu. Naštěstí trenérské obavy po dvou minutách nechal zmizet Honza Ješetický a následně kapitán Max Bursík. Do konce třetiny dokázal vsítit gól střelou ála padající list Václav Solař. A tak jsme odcházeli do rohu rozhodně spokojenější než soupeř. Za zmínku stojí,že všechny tři naše góly padly bez asistence. Druhá polovina pokračovala ve stejném duchu jako ta první, ale soupeř dokázal snížit na rozdíl jediného gólu. Drama ovšem nepřipustil svým druhým gólem v zápase Honza Ješetický.

Pauzu mezi zápasy si trenérský tým spatřil sledováním biatlonu. Stále čekáme, kdy doběhne do cíle favoritka jednoho z koučů, protože jsme jí neviděli projet cílem. Ve druhém zápase nás přijeli vyzvat kluci z Dobříše a hned od počátku zápasu to byli oni, kdo diktoval tempo hry. Proto taky nebylo divu, když postupně zvyšovali své vedení. Naštěstí pro nás znovu skóroval Honza Ješetický. Ovšem od té chvíle o nás na hřišti nebylo vidu, ani slechu. Soupeř zvýšil na rozdíl tři branek. Poté přišla hvězdná chvilka pro Matyáše Dlouhého, který proměnil trestné střílení. O pauze se musel hodně zvýšit hlas, bohužel kluci to asi nezaregistrovali a pokračovali v ospalém výkonu. Nakonec to dopadlo porážkou 3:8, když za nás znovu skóroval velmistr Ješetický.

V posledním zápase na nás čekali kluci z Mladé Boleslavi. A zápas nám vůbec nevyšel, byli jsme všude pozdě a soupeř naprosto v klidu kombinoval, tvořil si šance, dával góly a zápas si naprosto užíval. Do poslední třetiny jsme zkusili udělat poslední zoufalý pokus zvrátit zápas. A to změnou rozestavení na 2-2-1. Změna nebyla vůbec vidět a výsledkem toho byla prohra 1:7.

Turnaj se nám vůbec, ale vůbec, nepovedl, můžeme děkovat pouze tomu, že Kamenice se prezentovala ještě horším florbalem, než my. Na tréninku budeme muset potrénovat především přechod do útoku a dostupování hráčů. Protože těmito výkony se prezentovat nechceme. Za celý trenérský tým děkujeme hráčům, rodičům i pořadatelům a budeme se na vás těšit příště.

FBK Kamenice- Panthers Praha C  2:4
Panthers Praha C – TJ Sokol Dobříš. 3:8
Panthers Praha C  – FA Mladá Boleslav 1:7