Čelákovické stříbro Starších žáků A

Výjezd do Čelákovic čekal Starší žáky A  a trenéra Jenšíka.

Starší žáci A v Čelákovicích
Starší žáci A v Čelákovicích

V prvním zápase proti nám nastoupil houževnatý soupeř z Benešova.  Hlavní roli držela lajna Šejvl, Prokůpek, Petrák K., Petrák J. a obávaný střelec Žiška.  Tato lajna dala většinu gólů a se soupeřem si dělala, vlastně co chtěla. Naše obdržené góly jsme jim bohužel  darovali naší špatnou rozehrávkou. Takhle malé hřiště pro starší žáky snad není nikde.  Jak už jsem říkal, chybičky v rozehrávce nás stály tři obdržené branky, ale jinak soupeř byl neškodný.

Druhý zápas nás čekaly Kobylisy. I přes velkou snahu soupeře až do konce, jsme protihráče skoro nepustily na naší půlku k žádné vážné situaci. Pár krásných akcí si připsali Martínek a Petráň, když prvně jmenovaný si s Petráňem vyměnil 3 krosovky a zavěsil, jak je u nás zvykem a povinností, do prázdné brány.

Třetí zápas nás čekal silný soupeř, a to Chodov . Brzo jsme se dostali do vedeni góly Petráka K. a Žišky. Měli jsme euforii a chuť vyhrát nad silným soupeřem. Chodov nás někdy mačkal jak citron, to je pravda. Ale měli jsme taky velké závary v obraně. Bohužel to nevyšlo a prohráli jsme 4:3.

Nutno dodat, že stále je vidět velké zlepšení i přesto, že v této sestavě hrajeme pokaždé až na turnajích.

Panthers Praha – SK Florbal Benešov 5:3
Panthers Praha – TJ Sokol Kobylisy 4:1
Panthers Praha – Florbal Chodov 3:4