Report Mladších žákyň z pera Mladších žákyň

Další turnaj Mladších žákyň proběhl na ZŠ Jilemnického, odkud si holky odvezly 3. místo.

První zápas jsme hrály proti Black Angels. Ze začátku jsme vedly 3:1, ale potom jsme se na to tak trochu vykašlaly a první poločas skončil 4:3. O poločase nás Toli pochválil a my jsme pokračovaly dále. 2. polovina byla opravdu těžká, protože Black Angels zabral, ale nakonec jsme o chlup vyhrály 6:5.

Druhým soupeřem byl domácí tým z Mladé Boleslavi. Na začátku jsme byly ospalé a ospalost se s námi táhla celý zápas. Měly jsme šancí na rozdávání, ale první polovinu jsme nedokázaly dát ani jeden gól. Druhou polovinu jsme si vyměnily strany, aby na Míšu Havránkovou nesvítilo v bráně slunce, ale nijak nám to nepomohlo, protože jsme byly myšlenkami stále mimo naší planetu. Jako první se vzpamatovala Adéla Niederlová, která vstřelila první gól, po němž jsme se některé vzpamatovaly a začaly více chodit do soubojů, ale některé holky bohužel byly stále mimo. I když jsme se snažily, konečný stav utkání skončil 13:1 pro celek Mladé Boleslavi.
V posledním zápase jsme se utkaly s Herbadentem. Tušily jsme, že tento zápas bude těžký, ale po drtivé prohře v minulém utkání jsme nehodlaly prohrát. V zápase jsme napadaly a hodně střílely, z mého pohledu si myslím že jsme tento zápas hrály nejlépe. Hezky jsme si nahrávaly a dokázali jsme udržet míček. Výborný výkon předvedla Klárka Fuxová, která nasázela slavnému soupeři hattrick. Nicméně bych chtěla pochválit i ostatní holky, myslím si že se nám zápas povedl, což dokazuje konečný stav 7:2 pro naše barvy.
Pár slov trenéra: První zápas byl bojovný a splnil stanovené cíle. V druhém jsme vypustili všechno. A tak jsme po pořádném fénu v šatně šli bojovat s Herbadentem a byl to nevídaný florbal z naší strany. Holky bojovaly a plnily vše co jsme si řekli. Skvěle zachytala Míša v bráně a hattrick si dala nejmenší členka Klárka. Gratuluji a děkuji rodičům za podporu.