Starší žákyně ve finále!

Pohled na povedený turnaj starších žákyň Vám poskytne jedna z hráček, Kačka Strnadová.

V prvním zápase jsem se utkaly se Spartou. Na začátku zápasu jsme měly míček hlavně my. Podle toho odpovídá i výsledek 3:0 po první polovině. Herně jsme na tom byly o něco lépe. Byly jsme jsme aktivnější v osobních soubojích a častěji jsme se dostávaly do zakončení. V druhé polovině se moc věcí nezměnilo a vyhrály jsme 6:1.

Ve druhém zápase jsme se utkaly s Black Angels, známý soupeř se kterým hrajeme vyrovnaná utkání. Do první poloviny jsme se pustily bojovně a s odhodláním vyhrát. Pokoušely jsme se přihrávat si, střílet a i přes to, že jsme párkrát netrefily bránu, trefily tyčku nebo naše pokusy gólman vychytal, zaznamenaly jsme 5 gólů a pouze 2 obdržely. V druhém poločase jsme trochu polevily, už jsme se nedostávaly tolik do střel, ale i přes to nás Black Angels nedokázaly přehrát a vyrovnat. Druhý zápas pro nás opět končil výhrou 9:4.

O první místo jsme se střetly se známým soupeřem – Tatranem. Na začátku jsme rozhodně nehodlaly prohrát, a tak jsme se do zápasu vrhly na plno. Slibný začátek, ve kterém jsme si dokázaly nahrát a zakončit gólem však dlouho nevydržel. Po náskoku čtyř gólů jsme polevily a nechaly jsme Tatran střílet. Když se začátek zdál lepší z naší strany, po konci první části už nebylo proč jásat. Tatran dorovnal na 4:4. Ve druhé polovině jsme se probraly a začaly konečně hrát. Hra už byla zase vyrovnaná z obou stran. V poslední minutě zápasu jsme prohrávaly 5:6. Podařilo se nám vstřelit srovnávací gól, bohužel vteřinu po konci utkání.

Panthers Praha – ACEMA Sparta Praha 6:1

Panthers Praha – Black Angels 9:4

Panthers Praha – Tatran Střešovice 5:6