Valentýnské výjezdní dvojutkání

Tuto sobotu 11. února budeme pořádat historicky první výjezdní dvojutkání, naše A týmy Žen a Mužů vyvezou svá domácí utkání do blízkého a spřáteleného regionu, konkrétně do haly v Králově Dvoře, která tak týden po pravidelném reprezentačním setkání juniorek bude poprvé hostit i Extraligu žen.

Na uktání tak kromě fanoušků obou soupeřů zveme i členy našich spřátelených klubů v regionu, kromě domácího T.B.C. Králův Dvůr také Sokol Rudná a SK Alien Nation z Černošic a Dobřichovic, se kterými také sehrají naši mládežníci miniutkání v rámci přestávkového programu. Pro diváky bude připravena tipovací soutěž o ceny. Rodiče s dětmi zveme na sobotní výlet s vyžitím, které dolní povodí Berounky (mimochodem v tuto chvíli třeba právě v Černošicích krásně zamrzlé) nabízí s odpoledním florbalovým vyvrcholením.

sobota 11. února, hala Králův Dvůr, Nad Stadionem 250, Králův Dvůr u Berouna

16:45 Extraliga žen: Panthers Praha – K1 Florbal Židenice

19:30 Národní liga mužů: Panthers Praha – FbC Plzeň.

Pro Ženy v jejich premiérové účasti v Extralize se jedná o souboj o lepší výchozí pozici v play-down a teoreticky o postup do nejlepší osmičky. Hosté z Brna jsou na tom v tabulce o něco lépe, ale o to více budou o body bojovat. První střetnutí na hřišti Brna však skončilo lépe právě pro Panterky, takže očekáváme vyrovnané utkání až do konce.

Muži si naopak užívají průběžné vedení ve své soutěži a pokud ho chtějí udržet, tak musí zvládnout právě tento zápas, který je součástí celkem těžkého losu na závěr (kromě Plzně je čeká ještě nepříjemná Jaroměř a v posledním kole pak právě Králův Dvůr). S týmem Plzně jsme se střetli už víckrát, kromě letošní sezony, kde díky skvělé třetí třetině brali z Plzně všechny body ještě v minulosti v Poháru nebo přípravném zápase, takže se dá bez nadsázky mluvit o derby, které ještě umocní právě výjezd blíže k Plzni. Že očekávám vyrovnaný výsledek s rozdílem maximálně gólu či dokonce nerozhodný výsledek není třeba psát, bylo by to zbytečné :-)

Těšíme se na Vás všechny, kteří v sobotu do haly v Králově Dvoře dorazíte, vstupné bude 40 Kč nebo si můžete napsat na sekretariát o volné vstupenky a pokud se do haly nedostanete, můžete sledovat online jak v textu, tak v obrazu, odkazy jako vždy najdete na našem Facebooku. Událost  pak najdete ZDE.