Přípravka pořádala na Děkance

Poprvé v sezoně naše přípravka pořádala na Děkance. Jak to dopadlo?

První zápas nás čekal s týmem Vosy Praha. Už na rozcvičce bylo vidět, že jsme tak trochu všichni ospalí a projevilo se to také následně v první půli, kdy jsme po chvilce prohrávali už 0:4.  Po uklidnění jsme na ně vlítli jako pořádní Panteři a výsledek byl hned vidět v druhém poločase, kde jsme nepříznivý stav dokázali zvrátit a devíti brankami v řadě jsme si pojistili vítězství s plnou parádou!

Druhý zápas nás čekal, podle slov rodičů a hráčů, nejsilnější tým a to Start98, kde prý hraje „jeden klučina, který nejde zastavit“. :D Ukázalo se ale, že je to jen v hlavách a že se s nimi dá bez problémů hrát. Po krásném zápase si tak malí Panteři urvali další vítězství na cestu! Zaskakující trenér Jenšík byl tak zmaten, že po celou dobu myslel, že prohrává. I to se může trenérovi ženského a mužského A týmu stát… Naštěstí měl po ruce bystřejší asistenty z řad Elevů, kteří mu pomohli. Za to jim patří velký dík!

Třetí finálový zápas nás čekal tým Black Angels 2008 .Povzbuzeni dobrým obědem a kafíčkem, kterým se trenér Jenča posílil, jsme tento zápas vzali do svých rukou a jako správně nabuzený tým jsme vyhráli 10:2.

Chtěl bych pochválit všechny hráče v poli, kteří mně velmi potešili a překvapili jak se během půl roku dokázali vypracovat zase o něco dál! Děkuju všem rodičům za podporu, pokec a gumové medvídky :D

Panthers Praha – FBK Vosy Praha  9:4

Panthers Praha – FBC Start98  6:5

Panthers Praha – Black Angels  10:2

Autor: Jenča