Přípravka zachovala chladnou hlavu a veze si tak dvě výhry!

V příjemných dopoledních hodinách jsme se sešli v Benešově, kde jsme si hned po příjezdu zahráli bojovku s názvem najdi halu. Původní plán byl Nehvizdy, ale to jsme odhvizdli ;).

V první zápase jsme se utkali s Chodovem. Soupeř nás od samotného začátku nepustil téměř k ničemu. Udával tempo hry a nám se nic nedařilo. Nastoupil na nás tým, který nás přehrával. Nenechali jsme se ale zahanbit a i přes to jsme dokázali být rovnocenný soupeř. Nic víc se k tomuto zápasu snad nedá ani dodat.

V mezizápasové pauze jsme udělali rozbor předchozích chyb, a plni odhodlání nastoupili proti domácímu celku SK Florbal Benešov II. Průběh zápasu byl úplně jiný než předchozí. Kluci poučeni ze svých předchozích chyb hráli jako jiný tým. Dařilo se nám vše od nahrávky po střely a místy už to vypadalo, že o sobě ví a předvedli dokonalou souhru zakončenou pořádným gólovým přídělem. Nakonec si i soupeř přišel na své a zkazil tak radost našeho gólmana z čistého konta. Vysoká výhra nás uklidnila a my lačně vyhlíželi dalšího soupeře…

Nakonec jsme bojovali s celkem FBK Draci o 3-4 místo. Nevěděli jsme co od soupeře čekat a tak jsme na nic nečekali a vletěli na něj. Dařilo se nám veškeré útoky odvracet a z následných protiútoků skórovat. Kluci jezdili jak namydlení a po první půlce vedli 5:1. Ukolíbání vedoucím výsledkem se projevilo prokletí, které nás provází snad ve všech kategoriích, když nám soupeř hned od úvodu druhé části, začal diktovat tempo hry a co střela to gól. Soupeř se nebezpečně dotáhl, srovnal a zmatené pohledy na našich tvářích nevěstili nic dobrého! Nezbývalo než ze sebe vyždímat poslední zbytky sil a bojovat až do konce. A boj to byl, bojovalo se o každý metr na hřišti. Nic se nevypouštělo a prali jsme se až do samotného konce. Bylo jasné, že gól někdo dá. Otázka ale byla…kdo?? Chvilku před koncem tak Martin vyslal nechytatelný projektil a zvrátil tak dobře rozehraný zápas na naši stranu. Soupeř se nevzdal a v samotném závěru ještě pohrozil avšak branku už se mu vstřelit nepodařilo.

Děkuji soupeřům, bez kterých by to nešlo a děkuji také hráčům a hlavně rodičům za podporu.

 

Panthers Praha – Fatpipe Fl Chodov blue  6:8

Panthers Praha – SK Fl. Benešov II.  8:1

Panthers Praha – FBK Draci  6:5

 

Autor: Toli