Starší žáci B na degustaci dobrých výkonů!

Časně zrána vyrazili Starší žáci B do vinných sadů!

První zápas jsme nastupovali proti výrazně slabšímu soupeři, který jak bylo vidno z herního projevu obou týmů mohl být rád, že jsme jim čas od času ,,půjčili“ míček. Orka neukázala žádnou kvalitu a proto zaslouženě prohrála 1:4. Brankář Adam Šejvl moc práce neměl, ta přišla až v dalších zápasech…

V zápasu proti Tatranu, který měl být těžším soupeřem než soupeř předešlý tomu tak opravdu bylo, i když tomu výsledek moc nenasvědčuje. V zápase jsme vyhráli také rozdílem tří gólů, ale tady nás už držel v naší herní pohodě jistými zákroky náš mladý brankář. Soupeři jsme věnovali množství šancí a to zejména díky naší ještě nezkušené a také poměrně mladé obraně. Konec zápasu byl pro naše barvy výborný. Výsledek 5:2 výhra.

Šlo se do finále. Zde se měly ukázat naše kvality. I přes urputnou snahu, za kterou hráči byli po zápasu pochváleni, to na výhru nestačilo. Zase zde můžeme chválit výkon našeho brankáře, protože bez něj by výsledek nebyl tak ,,těsný“. Bojovalo se až do konce, ale výhru Kralup zařídil v podstatě jeden hráč jménem Šebesta, kterého jsme dvakrát nedokázali zkrotit a jeho dvě branky v naší síti nás pokládali pomalu, ale jistě do kolen. Objektivně můžeme soudit, že konečný výsledek tomuto duelu seděl. Prohra 3:5.

Hráčům patří velký dík, za bojovnost a děkujeme i rodičům, kteří si udělali čas a sešli se v sobotu ve vinohradském Sokolu.

Panthers Praha – Orka Čelákovice  4:1

Panthers Praha – Tatran Střešovice  5:2

Panthers Praha – FBC Kralupy n/V  3:5


Autor: Jarda