Dvě výhry a jedno rychlé vystřízlivění pro Starší A

První turnaj Starších žáku A v tomto roku v sobě měl doopravdy vše! Bojovnost, herní pohodu ale i vystřízlivění.

První zápas nás čekala Sparta s kterou každý turnaj bojujeme o postup. Byly časy, kdy jsme s tímto týmem prohráli skoro každý zápas a soupeř nám pokaždé nadělil pořádný příděl na cestu domů! Tento zápas byl ale přesný opak, když jsme po celou dobu byli na koni a hráli jsme celkem pohledný florbal, tak jak jsme si řekli. To znamenalo, „Budem se snažit držet balon a hrát trpělivě“. Tak jak jsme řekli, jsme také splnili a vyhráli zaslouženě 4:1.

Druhý zápas nás čekal Chodov. Zápas se nesl v takové pohodě, že jsme neměli absolutně žádný problém a mohli si hrát zase tu naší hru.  Tento zápas jsme si dokázali na plno užít, povymetat i pár šibenic a ukázat hodně krasných akcí, které končily většinou zakončením do prázdné branky. Vítězství 7:0 a pro tento den už druhá výhra!

Třetí zápas nás čekalo finále s favorizovaným Tatranem. Před zápasem jsme si řekli, že tento tým nebudeme betonovat jako ostatní týmy  a pokusíme se spíše ohrožovat branku soupeře . Tento tah nás nemrzí, i když jsme prohráli vysoko 0:10. Snaha byla dát gól a to se bohužel nepovedlo. Nutno dodat, že Tatran je po kombinační stránce lepším týmem.

Všichni moc dobře víme, že mládežnický florbal je o utočení a ne tak o defenzivě a tím se snažíme řídit. Děkuji rodičům za podporu
.

Panthers Praha – Sparta Praha  4:1

Panthers Praha – Florbal Chodov  7:0

Panthers Praha – Tatran Střešovice  0:10

 

Autor: Jenča