Malí princové se zlatou hvězdou na čele

V brzkých sobotních hodinách jsme se sešli na Jedenáctce VS, kde místní palubovka připomínala kluziště. Po dobu celého turnaje panovala v týmu výborná nálada, která byla hlavním faktorem konečného výsledku.

V první zápase jsme se utkali proti FBC Start 98 Kunratice Black, kde jsme soupeře nepustili téměř k ničemu, nebo-li se soupeřovu taktikou „hoď a běž“jsme si dokázali pohlídat, ačkoliv oba góly soupeře byly velmi podobné, kdy jsme zapomněli dvakrát bránit a nechali tak bezmocného Fandu Stárka čelit soupeři tváří v tvář (bohužel neúspěšně). Zápas také ukázal naší trpělivost v zakončení, kdy mnoho našich pokusů končilo na výborně chytajícímu brankáři soupeře. Ale naše touha po vítězství byla obrovská a tak SEKUNDU před koncem utkání našel náš ostřílený mazák Vojta Petráň v chumlu hráčů před soupeřovou klecí balónek a nedal gólmanovi z bezprostřední blízkosti šanci. Zápas tedy skončil 3:2, ačkoliv to mohlo skončit mnohem větším rozdílem.
Druhý zápas jsme poměřili síly proti našim „bubákům“ Black Angeles 2006. Při tomto zápase jsme měli výhodu, že už jsme měli jeden zápas v noze a Blaci teprve začínali a tak jsme si řekli, že na ně vlétneme rovnou a nebudeme si brát servítky. Vstup do zápasu nám vyšel na výbornou, protože po první polovině jsme vedli 3:0. Opakem byla druhá polovina, kdy se postupně soupeř dostával do zápasu a i přesto, že už nás k ničemu nepustil a dokázal dvakrát rozvlnit síť, tak jsme si náskok pohlídali a výhrou 3:2 zajistili první místo ve skupině.
Před posledním zápasem jsme měli velkou pauzu, která se naštěstí vyplnila čekáním v „rychlém občerstvením“ na hale.
Po fází občerstvení přišel boj o celkové první místo na turnaji, kde jsme se střetli s Orly z Kutné hory. Zápas byl po celou dobu vyrovnaný a tak po základní hrací době musela rozhodnout disciplína, která nepoměří síly mužstev – nájezdy. V této dovednosti jsme byli nakonec šikovnější my a to po gólech Vojty Petráně a Matyho Uhera, který pořádně „vykoupal“ a protáhl soupeřova brankáře na cestu zpět do Kutné Hory. Zápas tedy skončil fotbalovým výsledkem 1:0 po samostatných nájezdech a my se mohli radovat z konečného prvního místa na turnaji.
Turnaj se nám výsledkově povedl, avšak z předvedenou hrou nemůže být spokojeni, poněvadž chyběla kombinační hra a zápasy spíše připomínali hon na zajíce nebo šavlovačku.
Děkujeme všem hráčům za turnaj a rodičům za podporu. A také by jsme neměli zapomenout na bavlněné tričko pana Petráně díky kterému naše brzdná dráha nebyla o pár metrů delší. :)
.
Panthers Praha – Start98 3:2
Panthers Praha – Black Angels 3:2
Panthers Praha – Kutná Hora 1:0n (o 1. místo)
.
Autor: Poky