Mladší žákyně se představily na Jedenáctce

Začátek turnaje byl stanoven na devátou hodinu, a hned v prvním zápase figurovalo naše jméno. Soupeřem nám byl celek Chodova.

Trenér při předzápasové poradě jevil známky nervozity, kterou poznaly i jeho svěřenkyně. Hned od úvodu jsme se uvedly hezkou a kombinační hrou, která nám vycházela. Celek Chodova ovšem dokázal trestat naše hrubé chyby a ukázal, že kombinace mu také není cizí. Poslední slovo měla dobře chytající Míša, která nás držela a dovedla pro cenné vítězství.

Pohled na druhý turnajový zápas Vám přináší Katka S. V druhém zápase jsme se utkaly s Mladou Boleslaví. Od začátku zápasu jsme věděly, že tento soupeř nebude lehký, ale i přes to jsme do toho chtěly dát všechno. Pokoušely jsme se střílet, ale buď nám zastavila střelu hráčka, nebo ji vychytala gólmanka. Soupeřky nezahálely, a už v první půlce nám nasázely čtyři góly. My jsme se snažily náskok dohnat, ale v prvních deseti minutách jsme dali jenom dva góly. V druhé polovině si Boleslav svůj náskok zvýšila na dvanáct gólů. My jsme nehodlaly prohrát, a tak jsme se snažily skóre alespoň snížit, povedlo se nám dát ještě dva góly. Zápas skončil 12:4 pro Mladou Boleslav.

Posledním dnešním soupeřem byl celek Herbadentu. Se stejným jmenovaným se již potkal náš ženský tým v extralize, a tak zde byl již druhý duel něžného pohlaví. Soupeř byl od samého začátku aktivnějším a dařilo se mu diktovat hru. Šel si tvrdě za svým. První část vyhrál s přehledem 6:2. Po přestávce, poučeni z předchozích chyb, jsme byli rovnocenným soupeřem, a dokázali uhrát alespoň remízu 2:2 v druhé části. Víme na čem pracovat usilovně pracovat.

Panthers Praha – FAT PIPE FLORBAL CHODOV 9:4

Panthers Praha – Florbalová akademie MB 04 4:12

Panthers Praha – Herbadent FK Jižní Město 4:8 (o 3.místo)

Autoři: Toli + Katka Strnadová