15 bodů náskok a shrnutí z pohledu Vejce

Ráno jsem vstal. Vstávání nešlo snadno. Přece jenom zápas se hraje brzo a ještě k tomu v nějakých končinách. Nicméně jsem vstát musel, tak jsem vstal. Po základní ranní hygieně jsem se nebál se obléct a pak jsem již plný elánu vyrazil z domova.

Přijel jsem na zastávku Donovalská, kde na mě již čekal můj přítel Petr Kölbl. Sedl jsem si k němu do auta a připoutal jsem se. Záhy jsem zjistil, že končiny se jmenují Králův Dvůr. Jeli jsme asi 45 minut. Cesta byla bez nějakých větších problémů. Po příjezdu do cílové destinace jsem se sešel se zbytkem mých florbalových kamarádů a šli jsme se převléct. Měli jsme celkem pěknou šatnu. Převlékl jsem se a šel na hřiště. Po pár minutách jsme šli rozchytat gólmana. Po rozchytání jsme se sešli u brány a řekli si soupisku (kdo bude hrát na jakém postu, kolik nás je, taktika, atd.), pak jsme dali ruce dohromady a zakřičeli si na povzbuzení týmu. Všechny to moc povzbudilo. Po těchto událostech jsem si sedl na střídačku a čekal až půjdu do hřiště. Za pár minut se tak stalo a já šel na hřiště a tam běhal. Hráli jsme asi hodinu a půl. Když zápas skončil, tak jsme měli víc gólů, takže jsme vyhráli!

Po zápase jsem měl asi hodinu a půl volno, tak jsem se zašel najíst do KFC. Dal jsem si Twistera. Po jídle jsem se vrátil zpět na halu a zase se převlíkl do dresu. Tentokrát ale ne do červeného, jako minulý zápas, ale do bílého. Historie se opakovala: rozchytali jsme gólmana, sešli jsme se u brány, zařvali a šli jsme zase hrát. Když jsme hráli, tak jsem dělal to samé, co minulý zápas, seděl na lavičce a čekal až půjdu do hry. Zápas jsme odehráli. Opět jsme měli vyšší skóre na číselné tabuli, takže jsme opět vyhráli. Už nebyl žádný zápas, který by jsme měli hrát, takže jsem se osprchoval a převlékl. Kluci v šatně říkali, ať je vyfotím a napíšu k tomu nějaký report dne. Tak jsem udělal foto kluků a začal přemýšlet, jak tento článek napsat. Do Prahy jsem jel se svým kamarádem, který mě hodil až domů. Velmi milé to od něho bylo. Doma jsem se začal učit, jelikož mám v pondělí zkoušku a musím jí udělat. Po učení jsem si lehl a koukal na film. Pak jsem šel spát.

Panthers Praha B – Floorball Club Falcon 7:3
Panthers Praha B – Olymp Praha 10:4

Autor: Martin „Vejce“ Vaceňák