Mladší žáci A se v prvním koši rozhodně neztratili

První turnaj v novém roce čekal Mladší žáky A v Unihoc aréně a to s početnou  marodkou. K turnaji jsme vyběhli v počtu 9+1 a čekaly nás tak těžké zápasy v 1. koši.

První zápas s Tatranem Střešovice jsme ovládli zcela jednoznačně. Od minulého turnaje jsme věděli, že se s nimi dá hrát, ale že kluci musí předvést to nejlepší, co v nich je. A stalo se. Čtyřmi góly jsme Tatran zaskočili a soupeř dokázal jen reagovat jedním gólem.

Druhý zápas nás čekal tým, který ještě neokusil v této sezoně hořkost porážky – Florbal Chodov. Po celý zápas byl soupeř lepší, ale kluci se nevzdávali a dokázali i soupeře zamknout a vstřelit nějaké branky. Za stavu 2:4 přišel pokus hrát v šesti bez brankáře. Kluci soupeře ždímali, trenér Chodova si bral time-out, aby své svěřence uklidnil, což jsme u tohoto soupeře ještě neviděli. Bohužel gól jsme nevstřelili a prohráli 2:4.

O třetí místo jsme si zahráli s Athletics. První půlku jsme soupeře opravdu tlačili a hrálo se jen na jejich polovině a kluci si dovolovali věci, které vidíme jen na tréninku. Zasloužili jsme si vedení 3:1. Druha půlka byla stručně řečeno bída, polevení a nekoncentrovanost. Přišlo vyrovnaní na 3:3 a zápas šel do nájezdů a Soupeř byl nakonec šťastnější.

Je konečně vidět zlepšení i v té fázi, kde máme nový koncept a zkoušíme mladé pušky z Elévů a Mladší Žákyně. A začíná se to vyplácet. Děkuji všem rodičům za podporu a za prima pokec.

Panthers Praha – Tatran Střešovice 4:1
Panthers Praha – Florbal Chodov 2:4
Panthers Praha – Athletics Praha 3:4 sn.