Tři mušketýři a d´Artagnan v podání přípravky

První zápasy našich nejmladších svěřenců z přípravky se odehrály v neděli v Kutné Hoře. Bohužel byla velká absence hráčů z důvodu různých viróz, takže jsme se sešli pouze v počtu 3+1. Při pohledu na prázdnou střídačku jsme se do role favorita moc nedostávali, opak byl ale pravdou.

První zápas jsme odehráli proti týmu Wizards DDM Praha 10 white. Do branky nastoupil Hladík Vojtěch a zbylí tři hráči – Janoško Matěj, Karas Matěj a Nevšímal Vojtěch – do pole. Zpočátku se zápas dařil více soupeři. Po první polovině byl stav 2:3. Ve druhé polovině kluci zabrali a otočil výsledek na 6:5. Panteři předváděli velmi hezký florbal. Nahrávky byly přesné a kluci o sobě na hřišti věděli.

Po krátké pauze, kdy si naši čtyři bojovníci odpočinuli a dodali energii prostřednictvím jídla, nastoupili kluci ke druhému zápasu proti domácímu týmu FBC Kutná Hora Orlíčci. Tentokrát proběhlo střídání brankářů. Tento a následující zápas odchytal Matěj Karas. Dvoubrankový náskok si kluci utvořili v první půli zápasu a s tímto náskokem pokračovali až do samotného konce.  Konečný stav byl 8:2 pro Pantery.

Třetí zápas se odehrál ihned po druhém zápasu, takže hoši moc času na odpočinek neměli. Bez střídání se tedy mohli pustit i do třetího boje. Stav byl celou dobu vyrovnaný. Vždy padl gól z jedné strany a následovala gólová odpověď ze strany druhé. Po první polovině vedli Panteři 7:6 a své vedení potvrdili i vyhranou druhou třetinou 8:3. Celkový výsledek utkání byl 15:9 a naše nejmladší přípravka k velkému překvapení všech obsadila první místo.

Panthers Praha – Wizards DDM Praha 10 white 6:5

Panthers Praha – FBC Kutná Hora – Orlíčci 8:2

Panthers Praha – FbK Olymp Praha Achilles 15:9

Autor: Nosál