Zapomnětlivá přípravka na Hájích

Sobotní zápasy přípravky začaly poněkud nešťastně. Jeden z hráčů si zapomněl boty a další doma nechal kraťasy. Naštěstí se ale vše vyřešilo a oba dva nakonec nastoupili k zápasům.

První zápas přípravka odehrála proti týmu Black Angels. Zápas byl celkem vyrovnaný, to potvrzovalo i to, že po první polovině byl stav na tabuli 3:3. Bohužel rozhodla až druhá polovina, kde z naší strany padl pouze jeden gól, a ze strany Blacků padly góly dva. Z končeného a těsného výsledku 5:4 se tedy mohli radovat Blaci.

Po krátké pauze následoval druhý zápas a to proti FbC Start 98 Kunratice. Tento zápas byl bohužel po celou dobu spíše lepší pro naše protihráče. Zásluhu měl na tom však většinou pouze jeden hráč Startu, který se dokázal střelecky prosazovat. Z naší strany bych zmínila hezký týmový výkon, kdy se střelecky prosazovalo hráčů více. Konečný stav zápasu byl 11:4 pro Start.

Třetí zápas, se soupeřem Kanonýři Kladno – bílí, patřil k těm klíčovým, protože nikdo nechce odjíždět domů s prohrou. Utkání se odehrálo až po delší pauze, kterou kluci strávili hraním na babu a na schovku. Naštěstí svojí energii nevyčerpali úplně a do zápasu nastoupili vcelku odpočatí. V první polovině se soupeř z Kladna dostal do nepatrného vedení 1:0, ale do druhé poloviny kluci šlápli a vedení otočili na svoji stranu. Zápas skončil 4:1 pro Pantery a tím si zajistil 5.místo na turnaji.

Panthers Praha B – Black Angels 4:5
Panthers Praha B – Start98 Kunratice 4:11
Panthers Praha B – Kanonýři Kladno 4:1
(o 5. místo)

Autor: Nosál