Nedělní turnaj prvního koše v podání našich starších žákyň v Rudné

V prvním zápase jsme se utkaly se Spartou. Pár vteřin po úvodním buly nám papírově slabší soupeřky vstřelily rychlý gól. My jsme se tím však nenechaly zaskočit a vyhrály jsme první polovinu 4:2. Druhou část jsme již ovládly my. Jak po herní stránce, tak i gólově jsme byly jednoznačně lepším týmem. Třešničkou na dortu byl gól Lůci Retové, která vteřinu před koncem ještě upravila skóre na konečných 9:2 po krásné krosové přihrávce od Kačky Strnadové. Obě jmenované zaznamenaly v tomto utkání hattrick.

Druhý zápas byl pro nás velice náročný a poučný, protože se hrálo ve vysokém tempu a soupeř nám nenechal ani kousek místa na hřišti zadarmo. Black Angels je velice běhavý tým s vyrovnanými silami ve všech třech lajnách. V první polovině jsme ještě dokázaly udržet krok. Do druhé části jsme vstupovali za téměř vyrovnaného stavu 1:2. Soupeř však v závěru zařadil ještě vyšší level, na což už jsme nedokázaly odpovědět a podlehly jsme Blackům 1:6.

Ve třetím rozhodujícím zápase jsme se střetly s Bolkou. Za zmínku určitě stojí výkon brankářky Jany Reitmajerové, která několikrát soupeřky výborně vychytala a ještě krásný výběh Šárky Šporové, která po střele skončila (bez přičinění někoho jiného) daleko za mantinelem, ale i přes to se jí podařilo vstřelit krásný gól. První polovina vyšla lépe soupeři, ale v druhé části jsme skóre srovnaly a zápas se musel rozhodnout až v samostatných nájezdech. V těch se nám podařily vstřelit pouze dva pokusy, soupeři však všechny tři, tudíž jsme se musely spokojit s konečným 4. místem. Děkujeme rodičům za podporu.

Panthers Praha – ACEMA Sparta Praha 9:2

Panthers Praha – Black Angels 1:6

Panthers Praha – FA MB DB 6:7

Autor: Zittů