Návštěva pivovaru, a přesto za 6 bodů

V příjemném nedělním dopoledni se vydala naše mužská rezerva do nedalekého Kostelce nad Černými lesy, aby zde sehrála další dvě utkání.

Prvním soupeřem nám byl poslední tým tabulky Sport Eden Beroun. Zápas, ve kterém by se daly očekávat gólové hody z naší strany, však vypadal úplně jinak.
Nejlépe náš výkon vystihuje výraz Martina Šády ještě před samotným začátkem zápasu. (viz. foto) Ve stručnosti to bylo neplnění pokynů, které už každý z nás několikrát za tuto sezónu slyšel. Soupeř s námi v jednu chvíli dokonce držel i krok, i když konečný výsledek 8:1 hovoří o něčem jiném.

O pauze mezi zápasy znělo velice lákavě navštívit místní pivovar a trochu se posílit. Jelikož byla pauza dostatečně dlouhá, hlad a žízeň velká, nebylo nouze o jídla, jako např. kuřecí stehenní řízek, či vepřové výpečky.

Po vydatném obědě a odpočinku nás čekal druhý zápas s naším jediným dosavadním přemožitelem, a to s „béčkem“ pražské Sparty. Jelikož každý z nás, kdo alespoň jednou nastoupil za chlapskou rezervu, ví, jak vypadají naše druhé zápasy, bylo třeba předvést soustředěný výkon po celých 45 minut, o to soustředěnější výkon měl být proti pro nás obávané Spartě. Druhý zápas byl úplně jiná pohádka, než ten první. Opět pro porovnání, výkon ve druhém zápase naopak vystihuje spokojený výraz Járy Janouška. (viz. foto) Zodpovědné plnění pokynů, chuť dávat góly a obětavost do obrany nám zajistily plynulý průběh zápasu v náš prospěch. Sečteno, podtrženo – výsledek 7:1 je zasloužený.

Znovu dva odlišné výkony, ale podstatné jsou body, kterých máme plný počet a bezpečný náskok na čele tabulky o úctyhodných 15 bodů. Speciální dík patří nehrajícímu Peťovi Kýblovi, který se přijel podívat „na kukačku“ jak se nám daří.

Panthers Praha B – Sport Eden Beroun 8:1

Panthers Praha B – ACEMA Sparta Praha B 7:1

Autor: Domez