Elévové A tentokrát ukázali své schopnosti v Letňanech

Jedno ospalé sobotní dopoledne se naše mladé naděje vydaly do zasněžené Letňanské arény.

V prvním matchi se proti nám postavil velice známý soupeř – Athletics Praha modří. Naši borci plnili všechny řečené taktické pokyny, předvedli i parádní herní kombinace, ale smůla v zakončení. Často se stávalo, že se obránce vydat na výlet dopředu, ale nikdo se za něj nestáhl. Naštěstí skvěle chytající Fanda tyto problémy hasil.
Další utkání jsme sehráli proti Black Angels 2007, ve kterém se nás smůla v zakončení stále držela zuby nehty. Pokračovali jsme v předešlém výkonu, avšak obsazování hráčů při standardních situacích a celkové stavění našich hráčů bylo velice pomalé. Navíc hráči začali více řešit styl pískání pana rozhodčího než vlastní hru a to se podepsalo negativně na jejich výkonu.
Na poslední utkání jsme si počkali delší dobu než je obvyklé na naše poměry. Před zápasem se vsadila trenérka Andy s Matym Uherem o bonbóny, zda dá hattrick. Následně během zápasu se vsadil trenér Domez s Vojtou Petráněm, též o bonbóny. V zápase jsme viděli střelecké hody a bobíci si zlepšili náladu a v týmu panovala dobrá nálada. Výsledky sázek – vyhrála Andy a Vojta Petráň.
Chválíme všechny hráče za výkon a bojovnost. Předvedená hra se oběma trenérům líbila a na trénincích budeme pilovat těch pár nedostatků. Děkujeme rodičům za podporu. Přejeme také Ondrovi Pokornému brzké uzdravení s rukou :)
Sportu zdar!
Výsledkový servis:
Panthers Praha – Athletics Praha modří – 2:3
Panthers Praha – Black Angels 2007 – 4:5
Panthers Praha – Viking group Sokol Kobylisy – 11:1 (o 5. místo)
.
Autor: Andy