Po druhé prohře stále první

Teprve druhou prohru v základní hrací době dnes zaznamenali naši borci, když nestačili na zkušený Sokol Mukařov alias Traverzu. Zápas byl podobně jako první střetnutí velmi vyrovnaný, se šťastným koncem pro domácí tým.

Ten šel před polovinou utkání do vedení již 3:1 a naše hra vypadala nejistě a neurovnaně a tou hlavní příčinou bylo nejspíše „jen“ to, že soupeř prostě více chtěl a byl mnohem aktivnější a hrál jednoduše a nebýt dvou tyček, tak mohlo být téměř po zápase. Jenomže jsme se  dokázali zmátožit a rozpohybovat a dvěma velmi pěknými akcemi na zlatou helmu DELI vyrovnat. Vrátilo se nám naše obvyklé sebevědomí a spoléhali jsme trochu na to, že to bude stačit, protože se blížila třetí třetina a ty jsou přece naše, každý ví…

Jenomže i třetí třetina byla velice vyrovnaná a v tom přišla nešťastná chvíle pro naše barvy, vyloučení – teprve druhé v zápase, ale domácí si při tom prvním počínali velmi zkušeně a proměnili ho a které bylo z našeho pohledu i trochu přísné a z něj také padl další a bohužel poslední gól, přestože hned následně jsme dostali i my možnost přesilovky, podobně přísné, ale ani z té a ani ze závěrečné hře bez brankáře, jsme si nevěděli moc rady.

Bohužel se nám po dlouhé době vymstilo to, že nehrajeme celé zápasy s takovým nasazením, jako třeba tréninky a náš soupeř to potrestal. Jen malý podíl můžeme přikládat absenci několika hráčů základní sestavy, protože jejich místa zacelili hráči širšího kádru, kteří se předvedli dobře. A díky zaváhání Turnova s Orkou jsme udrželi vedení v soutěži s náskokem jednoho bodu. Příště nás čeká další silný celek a to Chomutov!

16. kolo Národní ligy západ: TJ Sokol Mukařov – Panthers Praha 4:3 (1:1, 2:2, 1:0) online