Vánoční posily

Jakub Křivanec

Jelikož byli trenéři první polovinu sezony docela hodní, tak se na ně taky dostaly nějaké dárečky pod stromeček a sice několik zajímavých jmen – posil pro mužský a ženský A tým a zde Vám je krátce představíme.

Na střídavý start přichází ze superligové FbŠ Bohemians Jakub Křivanec (1996), který proti nám často nastupoval v mládežnických kategoriích za SSK Future, v loni s námi absolvoval turnaj Hummel Open Game a na začátku této sezony ho potkalo zranění, které ho trochu zabrzdilo, pomůže naší obranu, podle čísel sice třetí nejlepší v soutěži, ale pro nás je to pořád málo, vyztužit.

Jana Rosmusová

Druhá tvář je fanouškům už taky známa a je jí populární Janina Rosmusová (1987), rovněž odchovanka SSK Future, která u nás odehrála celou loňskou sezonu a podílela se tak i na postupu do Extraligy. Její kroky pak ale vedly zpět do Elite Praha, kde se to ale nevyvíjelo podle jejích představ a tak se ještě jednou znovu vrací a druhou část sezony stráví u nás na hostování.

Martina Bernardová

Třetí eso v rukávu není také úplně neznámá veličina a je jí Tereza Hubáčková (1996), sestra Zuzky Hubáčkové, která za nás odehrála Czech Open, první půlku sezony v Elite a na druhou šla do Liberce. Terka do letošní sezony ještě nezasáhla, naposledy nastoupila loni za Herbadent, kam přišla z Olomouce, zkoušela to ale také ve Vítkovicích a Šumperku a úplně původně pochází z Liberce. V roce 2014 se účastnila světového šampionátu juniorek v Polsku, kde získala bronzovou medaili.

A čtvrtý žolík, který se tedy představil již před Vánoci, je Martina Bernardová (1993), která má rovněž zkušenosti s reprezentací. Je hrdou odchovankou Opavy a v sezoně 2012/2013 hostovala ve Vítkovicích, se kterými v prohraném Superfinále s Herbadentem získala stříbro.

Všechny „nováčky“ v týmu srdečně vítáme a přejeme jim, aby nám již brzy začali dělat radost svým uměním na hřišti v druhé části sezony!

Tereza Hubáčková