Elévové A s náhradním tátou Pápou po super výkonech vybojovali první místo

V sobotu dopoledne byl na pořadu další turnaj elévů A. Jelikož trenérka a náhradní mamka Andy Kýblová nemohla z hráčských povinností vést svoji drobotinu do boje za zábavou, musel zaskočit alternující trenér dorostenců a juniorů – Pápa.

Z prvního zápasu však viděl jen konec, protože při jeho objevování nových zákoutí kunratické Start98 arény nestihl onen nejdůležitější zápas na Kotlářce. Jeho se zhostila nebojácná, starostlivá a všemi milovaná Jana Ježková (prostě super máma, která dokáže v jednom dni napéct cukroví pro všechny Pantery a zatejpovat celé ženské áčko). Black Angels byli na začátku aktivnějším a šťastnějším týmem, v úvodu zápasu se dostali do dvougólového vedení. V infarktovém závěru, kdy se hra přelévala ze strany na stranu a šance střídala šanci, dokázal tým z Radlic vyrovnat a získal velmi důležitou remízu.

V dalším zápase navázala panterská smečka na povedený výkon z úvodního střetnutí a protivníky z Kunratic uzamkla na jejich obranné polovině. Paradoxně do vedení šli borci v černo-žlutých dresech po využití jediné brejkové situace. Po první polovině byl tedy stav 1:0 pro Start. O přestávce šla na klucích vypozorovat chuť zvrátit nepříznivý stav a minimálně vyrovnat skóre zápasu. To se povedlo bleskurychle! Po osmi vteřinách bylo srovnáno. Kluky tento gól nakopl takovým způsobem, že do konečné sirény přidali 2 další zásahy a ovládli toto střetnutí.

Finále se neslo v duchu start-cíl. Panteři si koncentrovaným výkonem pohlídali výhru proti Kutnohorským a získali premiérový triumf v prvním koši!

Za zmínku stojí výkony obou brankářů (Kopal, Stárek), kteří v těžkých chvílích byli velkou oporou svého týmu…
Také všichni hráči si zaslouží pochvalu za předvedený výkon, jmenovitě Matyáš Uher, kterému spoluhráči nadělili dárky na jeho narozeniny v podobě
asistencí na jeho důležité góly (Je vidět, že trenérský triumvirát Nováková, Hudec, Pokorný odvádí skvělou práci).

Velký dík patří samozřejmě rodičům, kteří vytvořili úžasnou atmosféru a hnali své ratolesti za nejlepšími výkony.

Věřím, že většina z Vás přijde ukázat svoji formu na blížícím se PANTHERS CUPU a v novém roce zavítáte do střešovické STODOLY, abyste 8.1. podpořili obě A mužstva.

Nakonec bych všem popřál příjemné prožití vánočních svátků.

Pápa

Panthers Praha – Black Angels 3:3
Panthers Praha – FBC Start98 Kunratice 3:1
Panthers Praha – FBC Kutná Hora – Orlové 4:1