Přípravka skončila těsně pod stupni vítězů

O třetí adventní neděli měla přípravka na programu tři zápasy v nedalekých Kunraticích. Až na jednu absenci se hoši sešli v plném počtu a všichni byli natěšení naskočit do dopoledních zápasů. Prvním z našich soupeřů byl tým SK DVOJKA PRAHA B. Tento zápas začal v rychlém tempu a kluci předváděli hezký florbal. Pěknými nahrávkami před prázdnou bránu se ukázal Honza Datel nebo Tomáš Kočovský. Na konečném stavu 9:2 se nejvíce podíleli svými hattricky Kryštof Uher a Martin Minárik, dále pak Raf Tůma, Dan Flek a Maty Hroník.

Ve druhém zápasu už to po florbalové stránce tak hezké nebylo. Naším soupeřem byl o něco silnější tým než v prvním zápase, a to FBC Start 98 Kunratice Black. Bylo zde několik opakujících se chyb z naší strany, jako například nedostupování hráčů a nevracení se do obrany. Z těchto chyb bohužel těžil soupeř, a mohl se tak radovat z konečného vítězství. Na časomíře po obou polovinách svítil ne příliš šťastný výsledek pro Pantery, a to 14:4. Autory branek jsou Kryštof Uher, Péťa Křepelka a Tomáš Kočovský.

Do posledního zápasu, o 3. místo, jsme si řekli, že do toho půjdeme na plno, že zapomeneme na předchozí zápas a že tento zápas vyhrajeme. Soupeřem byla tentokrát ACEMA SPARTA Praha Blue. Kluci se snažili našemu skvěle chytajícímu gólmanovi, Jóňovi Pokornému, pomoci o něco více, než v předchozím zápase. Gólových šancí jsme také měli dost. Maty Hroník měl několik úniků na branku, ale větší štěstí měl soupeř. Zápas skončil bohužel příznivěji pro Spartu, a to s výsledkem 5:1, kdy z našeho týmu skóroval Ondra Beneš.

Panthers Praha – SK Dvojka Praha B 9:2

Panthers Praha – FbC Start98 Kunratice Black 4:14

Panthers Praha – ACEMA Sparta Praha Blue 1:5

Autor: Nosál