Stochovská sobota chlapského Béčka

V sobotu ráno se mužská rezerva vydala na cestu do nedalekého Stochova, aniž by tušila, že se od prvních chvil bude potýkat s problémem. Příjezd zvládli téměř všichni členové v pořádku a včas, až na jeden důležitý článek a to gólmana Zekeho, který měl bohužel problémy s autem. A tak musel Šáfi jakožto zodpovědný vedoucí rychle shánět v ranních hodinách náhradníka, který byl v hale jako na koni a nebyl to nikdo jiný, než Honza Slavata. Naneštěstí pro něj to stihl také Zeke včas, a tak se mohlo jít hrát.

První zápas nás čekal v té době druhý tým tabulky a tím byl Las Plantas. Před zápasem jsme si řekli, že ačkoli je to druhý tým tabulky, nebudeme mít k němu zbytečný respekt a budeme hrát „to svoje“. Jak se řeklo, tak se stalo. Soupeře jsme moc nepouštěli do zápasu a měli ho pod kontrolou. Za zmínku stojí příspěvek Matěje Dopity do „naší kasičky“, a to tím, že vstřelil hattrick. Děkujeme Mates!

V přestávkovém programu nás čekal dlouhý odpočinek a kde jinde ho strávit než v místním bufetu. Bohužel pro nás byla dlouhá pauza a „posilnění“ ve zmiňovaném bufetu spíš přítěží a podle toho vypadal druhý zápas se Sokoly z Mukařova.

Podcenění soupeře kvůli umístění v tabulce se hned projevilo na skóre, když jsme po krátké době prohrávali 1:0. Nerozhodný stav nám vrátil Martin Kostřica, náš samozvaný Alexis. Naše hra se však ne a ne zlepšit a to i přes to, že jsme věděli, jak soupeř „hraje“. Když náš spasitel Vojta Šafránek viděl naše herní a střelecké trápení, vzal to na sebe a dvěma góly pomohl k výhře 4:3, která nutno podotknout nemusela být tak utrápená, kdybychom plnili to co si říkáme.

Škoda jen, že nedokážeme předvést stejné výkony a trápíme se se soupeřem, který by si zasloužil daleko větší gólový příděl. Důležité ale je, že vezeme ze Stochova dalších 6 bodů a ligu vedeme již o 9 bodů.

Panthers Praha B – Las Plantas 10:3
Panthers Praha B – TJ Sokol Mukařov B 4:3

Autor: Domez