Malý počet, velký výkon Elévek!

Z plánované sestavy 7+1  v sobotu ráno do Dobřichovic nakonec dorazily jen 4 hráčky do pole a jedna gólmanka.

Hned v úvodu turnaje na nás čekal nejtěžší soupeř, Tatran, který dorazil v asi čtyřnásobném počtu. Holky rozhodně nic nevzdaly předem a statečně bojovaly o každý kousek hřiště. Několikrát nás zachránila výborně chytající Nikolka, která v bráně předváděla neuvěřitelné zákroky. První polovina skončila remízou 4:4, takže se v  druhé desetiminutovce začínalo prakticky od začátku. Druhou část bohužel o trochu lépe zvládly soupeřky, které vstřelily jeden gól, na který jsme již nezvládly odpovědět.

Do druhého zápasu proti domácímu Elite holky nastoupily v podstatně vlažnějším tempu. Chyběl nám aktivní pohyb na hřišti, zbytečně jsme prohrávaly osobní souboje a hlavně nám chyběla chuť vstřelit gól. Během poločasu si každá z hráček v poli dala předsevzetí, kolik gólů do konce zápasu nastřílí. Motivace zafungovala a téměř všem se to povedlo, takže jsme se mohly radovat z výhry 8:5.

Po krátké pauze jsme nastoupily do posledního zápasu proti Bolce. V tomto utkání se opět vyznamenala brankářka Nikolka a především Beáta, která hrála svůj první turnaj a přispěla k výhře dvěma parádními trefami.

Děkujeme rodičům za podporu.

Panthers Praha – Tatran Střešovice 4:5

Panthers Praha – ELITE PRAHA 8:5

Panthers Praha – Florbalová akademie MB-Milovice 3:2

Autor: Zittů