Mladší žákyně a jejich střelecké žně

Mladší žákyně o víkendu čekal další turnaj v ZŠ Mendelova na Jižním Městě a díky své aktivní hře a výborné střelbě dokráčely až do finále.

20161204_135949V prvním zápase jsme se utkaly s Black Angels. V úvodních několika minutách jsme vstřelily 3 rychlé branky, ale pak naše tempo výrazně pokleslo. Ve druhé části holky předvedly krásný kombinační florbal a nasázely soupeřkám další 4 góly. Třešničku na dortu byl krásný nájezd v podání Ádi Niederlové.

Ve druhém zápase nás čekal domácí celek Olymp Praha. První polovina zápasu byla ještě gólově vyrovnaná, ale ve druhé části se holky střelecky probraly a rozdrtily soupeře rozdílem třídy.

Před rozhodujícím zápasem o první místo jsme počítaly s gólovou přestřelkou, což se také naplnilo. První část ještě skončila nerozhodně 2:2, takže o postupové místo do vyššího koše musela rozhodnout závěrečná desetiminutovka. Ve vyhroceném závěru se lépe dařilo Bousovu a ani několik výborných zákroků Míši Havránkové nám nestačilo k výhře. Soupeřky už jen korigovaly skóre půl minuty před koncem střelou do prázdné brány.

Panthers Praha – Black Angels 7:4
Panthers Praha – Fbk Olymp Praha Athéna 12:2
Panthers Praha – Florbalová akademie MB-D. Bousov 4:6